Prezydent Ferenc zaczyna nam odlatywać

Ratusz planuje by świecące ozdoby były obecne w Rzeszowie cały rok. Fot. Wojciech Preisner

RZESZÓW. Kolejny oświecony pomysł szefa miasta. Światełka w Rzeszowie przez cały rok?

Pomysły, które wypływają z ratusza są coraz mniej powiązane z rzeczywistością. Prezydent Tadeusz Ferenc chce ozdobić miasto światełkami przez cały rok. Będzie to zapewne kosztowało fortunę, co przy coraz większych długach miasta wydaje się co najmniej nieodpowiedzialne.

Więcej w Super Nowościach

Artur Getler

do “Prezydent Ferenc zaczyna nam odlatywać”

 1. adam

  oświetlenie pod warunkiem ,że światełkami oświetlicie Budziwój bo u nas nie ma ciemnoty jak w mieście nasz radny Kazek M. to potwierdzi.

 2. Stefan

  Jedyna droga to referendum i odwołanie ferenca i jego zadupasów z rady miasta. Ale politycy z Podkarpacia są leniami, nieudacznikami i nie mają jaj więc nie ma kto zbierania podpisów do referendum zorganizować. Męczyć się bedziemy z dziadkiem i jego pomysłami jeszcze kilka lat, a potemdziadek pójdzie na senatora lub do Parlamentu Europejskiego i mu nikt nie naskoczy.

 3. rzeszowiak

  do juhas – jeszcze gdzie zapragniesz chodnika ???? do wc na polu w twojej posesji !!!!!!!

 4. rzeszowiak

  do Piotr – a co ma państwo Grecja do rzeszowa ???? chciałeś zabłysnąć ale ci cos nie wyszło !!!!!!!!

 5. ROMAN

  co tam chodniki – na łączniku/ ul, królewska- wł.warneńczyka/ wilkowyja-południe nie może zrobić chodnika nikt od 1978 roku czyli – 34 lata [ odcinek 250 metrów] a na ul. witolda to też nic a słocinę kiedy przyłączył – ale pomysł z lampionami to super niech się wszystko świeci i błyska od rana do rana to dopiero będzie innowacja a do tego co tydzień po trzeciego maja jakaś parada i wódz na czele otwiera widowisko – super czasy to nie to samo co w latach 60 tych ubiegłego wieku jak z kumplami w trójkę nie można było stanąć bo już ” su.. ” jechała i pałowali – to są nowe czasy popieram tylko mam małe ale – a co z energią do oświetlania całego bałaganu – na najbliższej sesje Państwo radni proszę nie czmychać tylko głosować za budową małej elektrowni atomowej w Malawie- bo jak nie to będziecie pedałować aby dynama zrobiły energię na te szaleństwa – tak dalej czekam na kolejny super pomysł.

 6. Juhas

  Niech ten jaśnie oświetlony prezydent lepiej zrobi chodniki którymi można by było dojść do osiedla przy ulicy Krogulskiego i Giełdy Towarowej w ciągu ulicy Lubelskiej od wylotu ulicy Borowej, bo praktycznie w tym kierunku idzie się ryzykując potrącenie przez samochód, lub w najlepszym przypadku ochlapanie przy deszczowej pogodzie.

 7. olek

  Ale przecież on za to nie płaci wiec czemu tu się dziwić.

 8. maro

  czy straz miejska moze skontrolowac co pan prezydent bierze i czy przychodzi do pracy bez srodkow zmieniajacych swiadomosc. bo widze ze odlot juz dawno przekroczyl granice absurdu wiec juz chyba czas wezwac na pomoc specjalistow od glowy

 9. Piotr

  Rewelacyjny pomysł z całorocznym oświetleniem Rzeszowa !. Będzie atmosfera jak w największych europejskich stolicach !. Jeszcze trzeba by jakąś atrakcję dla turystów wymyślić coś w stylu parad szkół samby jak w Rio de Janeiro, albo wykopać kanały jak w Wenecji, niech sobie zakochani pływają gondolami, a kasą nie ma się co przejmować bo Grecji umorzyli to może i nam umorzą.

 10. As

  Czy swiatelka beda innowacyjne?

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.