Prezydent Ferenc zaczyna nam odlatywać

Ratusz planuje by świecące ozdoby były obecne w Rzeszowie cały rok. Fot. Wojciech Preisner

RZESZÓW. Kolejny oświecony pomysł szefa miasta. Światełka w Rzeszowie przez cały rok?

Pomysły, które wypływają z ratusza są coraz mniej powiązane z rzeczywistością. Prezydent Tadeusz Ferenc chce ozdobić miasto światełkami przez cały rok. Będzie to zapewne kosztowało fortunę, co przy coraz większych długach miasta wydaje się co najmniej nieodpowiedzialne.

Więcej w Super Nowościach

Artur Getler

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
adam
adam
9 lat temu

oświetlenie pod warunkiem ,że światełkami oświetlicie Budziwój bo u nas nie ma ciemnoty jak w mieście nasz radny Kazek M. to potwierdzi.

Stefan
Stefan
9 lat temu

Jedyna droga to referendum i odwołanie ferenca i jego zadupasów z rady miasta. Ale politycy z Podkarpacia są leniami, nieudacznikami i nie mają jaj więc nie ma kto zbierania podpisów do referendum zorganizować. Męczyć się bedziemy z dziadkiem i jego pomysłami jeszcze kilka lat, a potemdziadek pójdzie na senatora lub do Parlamentu Europejskiego i mu nikt nie naskoczy.

rzeszowiak
rzeszowiak
9 lat temu

do juhas – jeszcze gdzie zapragniesz chodnika ???? do wc na polu w twojej posesji !!!!!!!

rzeszowiak
rzeszowiak
9 lat temu

do Piotr – a co ma państwo Grecja do rzeszowa ???? chciałeś zabłysnąć ale ci cos nie wyszło !!!!!!!!

ROMAN
ROMAN
9 lat temu

co tam chodniki – na łączniku/ ul, królewska- wł.warneńczyka/ wilkowyja-południe nie może zrobić chodnika nikt od 1978 roku czyli – 34 lata [ odcinek 250 metrów] a na ul. witolda to też nic a słocinę kiedy przyłączył – ale pomysł z lampionami to super niech się wszystko świeci i błyska od rana do rana to dopiero będzie innowacja a do tego co tydzień po trzeciego maja jakaś parada i wódz na czele otwiera widowisko – super czasy to nie to samo co w latach 60 tych ubiegłego wieku jak z kumplami w trójkę nie można było stanąć bo już ”… Czytaj więcej »

Juhas
Juhas
9 lat temu

Niech ten jaśnie oświetlony prezydent lepiej zrobi chodniki którymi można by było dojść do osiedla przy ulicy Krogulskiego i Giełdy Towarowej w ciągu ulicy Lubelskiej od wylotu ulicy Borowej, bo praktycznie w tym kierunku idzie się ryzykując potrącenie przez samochód, lub w najlepszym przypadku ochlapanie przy deszczowej pogodzie.

olek
olek
9 lat temu

Ale przecież on za to nie płaci wiec czemu tu się dziwić.

maro
maro
9 lat temu

czy straz miejska moze skontrolowac co pan prezydent bierze i czy przychodzi do pracy bez srodkow zmieniajacych swiadomosc. bo widze ze odlot juz dawno przekroczyl granice absurdu wiec juz chyba czas wezwac na pomoc specjalistow od glowy

Piotr
Piotr
9 lat temu

Rewelacyjny pomysł z całorocznym oświetleniem Rzeszowa !. Będzie atmosfera jak w największych europejskich stolicach !. Jeszcze trzeba by jakąś atrakcję dla turystów wymyślić coś w stylu parad szkół samby jak w Rio de Janeiro, albo wykopać kanały jak w Wenecji, niech sobie zakochani pływają gondolami, a kasą nie ma się co przejmować bo Grecji umorzyli to może i nam umorzą.

As
As
9 lat temu

Czy swiatelka beda innowacyjne?