Prezydent Ferenc zmalował korki w Rzeszowie

RZESZÓW. Ustaliliśmy, kto jest autorem idiotycznego pomysłu malowania pasów na jezdniach w czasie największego ruchu.

Horror na rzeszowskich ulicach rozpoczął się w Wielkim Tygodniu. Malarze w pomarańczowych kamizelkach totalnie zakorkowali główne arterie komunikacyjne miasta. W miniony piątek zablokowana została aleja Powstańców Warszawy. Sznur samochodów sięgał od skrzyżowania z ulicą Hetmańską do alei Batalionów Chłopskich.

Tuż przed godziną 15 malarze przenieśli się na wylot ul. Hetmańskiej od strony WSK i zablokowali wyjazd ludziom spieszącym się po pracy na zakupy i do domów.

- Zróbcie coś z tym idiotyzmem! – żądali wściekli kierowcy telefonujący do redakcji. – Niech oni te malowanki robią w nocy, a nie w godzinach szczytu. W poprzednich latach znaki na jezdni zaczynano malować wieczorem i kończono nad ranem. Kto się uparł, żeby w tym roku tak bezsensownie korkować miasto?

Więcej w Super Nowościach.

Krzysztof Rokosz

do “Prezydent Ferenc zmalował korki w Rzeszowie”

 1. wiesław

  a co na to rzecznik dziada ?

 2. michał

  i jak ten ferdek ma czelnosc nazywac to zadupie stolica innowacjii

 3. in23

  a ludzie sa beznadziejni, zawsze najwiecej wiesniakow przyjezdza na zakupy przed swietami…

 4. mirek

  pamiętajcie że te pasy też malują ludzie którzy tak jak wy jeżdżą tymi drogami

 5. janek

  A gdzie jest u diabła policja? Przecież ta firma malarska blokuje i korkuje całe miasto a tym samym stwarza niebezpieczeństwo na drogach. Jechać i wlepiać mandaty tym pajacom od malowania. Policja i Ferenc do roboty !!!

 6. pefutbol

  wiecznie zacofana Polska

 7. michał

  chcieli dziada ,to macie !

 8. leon

  Co tam takie korki, zawsze można na spokojnie wypalić papierosa bo w końcu są tanie.
  Paliwo to też nic takiego jest tanie jak w Ukrainie, tak więc można stać w korku z włączoną klimą.

  Tak też właśnie zapewne myśli pan Prezydent Tadeusz, za nic ma logiczne myślenie, ważne że posada utrzymana i dalej będzie kręcił Ryśkiem.

 9. binladen

  Bo to jest miasto innowacji i musi byc tak ze w dzien sie maluje w RZESZOWIE PASY a nie w nocy.sobie wybraliscie prezydenta to sobie narzekajcie przez kolejne 4 lata.!a bus pasy sa po co tworzone by do zblizajacych wyborow zawalczyc o glosy ludzi z autobusow.POPRZEZ UDOGODNIENIE KOMUNIKACJI.

 10. angielski pacjent

  Cóż przecież to po to by ludzie mieli dość takiego prezydenta i oddali mu przysługę – głos na senatora. ja tego nie zrobie, mandat senatorski NIE!!!!

 11. mariusz

  W ostatnich latach malowanie pasów odbywały się w godzinach nocnych (firma z woj. świętokrzyskiego )i było dobrze ,a od tego roku malowanie zaczyna się od rana ,korki okropne ,kierowcy klną i nie tylko oni ale również pasażerowie autobusów .Do przetargów powinno się pod uwagę brać firmy , które będą malować pasy od wieczora do rana (tylko takie a inne od razu odrzucać) i byłoby ok.Brawo panie Ferenc !

 12. janles62

  trzeba pokazać kto rządzi – robią bo tak chciałem- wystarczyło malować nocą dwa tygodnie później jak będzie cieplej- polską rządzą ludzie wychowani w epoce komuny cóż …..

 13. basia

  Zamiast przeprowadzać remonty w godzinach najmniejszego natężenia ruchu tj. po godz.23:00 ( jak na zachodzie np.) to nasi włodarze fundują nam naprawy w kulminacyjnych momentach. Brawa za pomysłowość!!!!! :/

  • Rzeszowianka

   Ale po 23ej mało ludzi będzie oglądać, jak to się pracuje na rzeszowskich drogach, a tak widzieć będą wszyscy hehe :)))) i nikt nie będzie narzekał, że prezydent nic nie robi hehe ot innowacja po rzeszowsku.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.