Prezydent Ferenc znów przegrał Malawę

Radny PiS Antoni Kopaczewski w dość oryginalny sposób demonstrował na czwartkowej sesji swój sprzeciw wobec umowy ACTA. – O wolność trzeba zawsze walczyć – dowodził radny.

RZESZÓW. Radni po raz piąty powiedzieli „nie!”

Zgłaszaną przez prezydenta Tadeusza Ferenca z uporem maniaka uchwałę na temat przyłączenia do Rzeszowa Malawy z gminy Krasne radni już po raz piąty odesłali w czwartek do kosza. Zaplecze prezydenta nie traci jednak wigoru. W najbliższych dniach może zostać zwołana kolejna sesja w sprawie zmiany granic miasta.

Prezydent nie chce w sprawie Malawy dać za wygraną, więc projekt uchwały trafił na czwartkową sesję po raz piąty wywołując burzliwą dyskusję.

Więcej w  Super Nowościach

Krzysztof Kuchta

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ojo
Ojo
9 lat temu

Co ten dziadek zainwestował na przyłączonych terenach [oprócz eternitu], że zabiega o kolejne wioski.
Bajka o Matysie już była……………

rzeszowiak
rzeszowiak
9 lat temu

Nie rozumiem wogóle radnych PO – przecież zastrzegali się że za włączeniem matysówki też nie będą głosować , a jednak dali sie przekonać ,a o wiele lesze tereny malawy już maję problem.
Rzeszów ma sieciagle rozwijać jak chce być poważnie traktowany przez inne większe maista, bo większe miasto to więcej kasy. Więc zupełnie Po-wców nie rozumiem. Bo pisole to nie istnieją wiadomo że zawsze sa na nie nie tylko w przypadku przyłączeń terenó do maista ale i wszystkich inwestycji, jakie w rzeszowie w tym roku mają być wykonywane, stąd ich decyzja o nie poparciu budżetu na owy rok.

olek
olek
9 lat temu

Ferenc psychol , a psycholi się zamyka.

koala
koala
9 lat temu

Taz to Straszny Dziadunio !