Prezydent stawia na kobiety

Marta Kamysz-Turbak

TARNOBRZEG. Nowy sekretarz i doradca ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi

Marta Kamysz-Turbak, naczelnik wydziału organizacyjnego została nowym sekretarzem miasta Tarnobrzeg. Zastąpiła na tym stanowisku Bogusławę Boyen, która odeszła na emeryturę.

Od początku roku w tarnobrzeskim magistracie jako doradca Prezydenta ds. polityki społecznej, a także współpracy z organizacji pozarządowymi pracować będzie także Kamila Michalik.

– Z końcem roku pani Bogusława Boyen, która od 20 lat pełniła funkcję sekretarza miasta, postanowiła przejść na emeryturę. Zdecydowałem, że w ramach awansu wewnętrznego, funkcję tę powierzę pani Marcie Kamysz-Turbak, która od kilku lat była naczelnikiem Wydziału Organizacyjnego w tarnobrzeskim Urzędzie Miasta – mówił prezydent Mastalerz.

Kamila Michalik

Nowym doradcą prezydenta ds. polityki społecznej, a także współpracy z organizacjami pozarządowymi będzie Kamila Michalik.- Pani Kamila ma ogromne doświadczenie. Ostatnie projekty, którymi się zajmowała opiewały na kwotę 7 mln zł, więc wierzę, że jej wiedza będzie nieoceniona i pozwoli na wzmocnienie współpracy z organizacjami pozarządowymi. Bowiem to właśnie organizacje pozarządowe i podejmowane przez nich działania są najlepszą formą promocji – mówił prezydent.

Kamila Michalik w pracy doradcy chciałaby skupić się przede wszystkim na współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz na rozwijaniu ekonomii społecznej.

mrok

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments