Prezydent zrezygnował z jednego zastępcy

Iwona Kołek

TARNOBRZEG. Iwona Kołek nie będzie wiceprezydentem Tarnobrzega.

Oficjalnym powodem nie powołania jej ostatecznie na to stanowisko były trudności z zawieszeniem działalności gospodarczej przez 36-letnią bizneswoman.

O swojej decyzji Norbert Mastalerz poinformował wczoraj tarnobrzeżan za pośrednictwem mediów na specjalnie zwołanej konferencji.

– 16 grudnia przedstawiłem moich zastępców w osobach Roberta Niedbałowskiego i Iwony Kołek, ale jak się później okazało, pani Iwona nie była w stanie w tak krótkim czasie zakończyć prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej – wyjaśnił Norbert Mastalerz. – Nie była więc ona powołana na to stanowisko i nie muszę jej odwoływać.

Prezydent postanowił, że na razie nie będzie powoływał drugiego zastępcy. Zniknie tym samym w tarnobrzeskim urzędzie podział na resortowych wiceprezydentów, których posiadał poprzednik.

– Pani Iwona Kołek bardzo starała się zakończyć prowadzoną przez siebie działalność, ale okazało się, że podpisanych przez nią umów lisingowych i franchisingowych nie da się tak łatwo rozwiązać – wyjaśnił prezydent.

Robert Niedbałowski, który także jest znanym przedsiębiorcą, prowadzoną przez siebie firmę w formie darowizny przekazał żonie i 16 grudnia dostarczył prezydentowi dokument poświadczający o wykreśleniu jego nazwiska z prowadzonej do tej działalności gospodarczej.

mrok

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments