Pro-Familia zaprasza na turniej

Fot. pozts.pl

TENIS STOŁOWY. Towarzystwo Sportowe Pro-Familia Wojaszówka, zaprasza do wzięcia udziału w XIII Międzynarodowym Rodzinnym Turnieju „Pro-Familia Cup 2011”.

Impreza zaplanowana została na dzień 22 maja (niedziela), a miejscem zmagań będzie Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy we Frysztaku.

Turniej, który jest już niejako wpisany na stałe w coroczny kalendarz rozgrywek POZTS, przeprowadzony zostanie w czterech kategoriach
– kategoria otwarta rodzic + dziecko do 16 lat,
– kategoria otwarta rodzic + dziecko powyżej 16 lat,
– kategoria amatorska rodzic + dziecko powyżej 16 lat,
– kategoria amatorska rodzic + dziecko powyżej 16 lat.

W kategorii amatorskiej wyklucza się udział zawodników występujących w I i II lidze, zaś w kategorii otwartej – zawodników ekstraklasy.

Na czołowych zawodników czekać będą cenne nagrody. Organizatorzy, jak co roku przygotowali puchary, dyplomy, sprzęt do tenisa stołowego, a także nagrody pieniężne. Z Frysztaka z pustymi rękami nie wyjedzie jednak nikt – każdy uczestnik otrzyma upominki od TS Pro-Familia Wojaszówka, a ponadto przez praktycznie cały czas turnieju będzie mógł korzystać z sowicie zaopatrzonej stołówki.

Zapisy do “Pro-Familia Cup 2011” są przyjmowane do dnia 21 maja 2011 roku pod numerem telefonu: (13) 438 850 95. Wyniki, jak i galerię zdjęć z poprzedniego roku znaleźć można pod adresem www.pro-familia.net.
p

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments