Próba napadu na bank w Krośnie

Fot. Archiwum

KROSNO. Policja poszukuje mężczyzny, który usiłował okraść bankowy punkt obsługi w Krośnie. Sprawca uciekł z lokalu po tym, jak kasjerka włączyła alarm.

Wczoraj, około godz. 17, Policja została powiadomiona o próbie kradzieży, do której doszło w bankowym punkcie obsługi przy ul. Wojska Polskiego w Krośnie. Według dalszych ustaleń funkcjonariuszy, tuż przed godz. 17 kasjerka wchodząca z zaplecza do głównego pomieszczenia placówki zauważyła mężczyznę stojącego na blacie biurka, oddzielającego część służbową od części przeznaczonej dla klientów.
Intruz ubrany był w jasną koszulkę, a twarz miał zakrytą czerwonym przedmiotem. Nie wypowiadał żadnych żądań. Zaskoczona kobieta nie straciła zimnej krwi, wycofała się na zaplecze i uruchomiła alarm. W tym czasie sprawca uciekł. Wstępne ustalenia wskazują, że nie zdążył niczego ukraść.
Na miejscu policjanci zabezpieczyli ślady, które zostaną wykorzystane w ramach dalszego postępowania w tej sprawie.
Do wszystkich, którzy byli świadkami tego zdarzenia lub mogą pomóc w ustaleniu sprawcy, apelujemy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Krośnie, tel. (13) 43 29 900, e-mail krosno@podkarpacka.policja.gov.pl lub najbliższą jednostką Policji, tel. 997.
tc/KMP
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments