Problemy z przebudową stadionu miejskiego?

Tak wyglądają prace remontowe na stadionie miejskim. Szkoda tylko, że nikt nie chciał udzielić nam żadnych informacji o jej postępach. Pytamy, więc czy coś ukrywają? Fot. Wojciech Preisner

RZESZÓW. Jak idą remonty na stadionie “Stali”.

Kolejną inwestycją prowadzoną w Rzeszowie jest przebudowa stadionu przy ul. Hetmańskiej. Ekipy budowlane zajmują się m.in. budową zadaszonej trybuny dwupoziomowej i remontem starej. Jak idą prace?

Udaliśmy się na stadion, aby sprawdzić, na jakim etapie są remonty. Udało się nam dotrzeć do kierownika budowy. Ku naszemu zdziwieniu nie chciał odpowiedzieć nam na żadne pytania i bardzo nalegał, abyśmy porozmawiali na ten temat z Rzecznikiem Prasowym Prezydenta Rzeszowa, Maciejem Chłodnickim. Tak też uczyniliśmy. A właściwie próbowaliśmy, bo przez dwa dni Chłodnicki nie odbierał od nas telefonów. – Pan Chłodnicki w tej chwili rozmawia przez telefon – usłyszeliśmy ze słuchawki telefonu kobiecy głos.  – A kiedy możemy zadzwonić? – pytamy. – Dosłownie za chwilkę – odpowiedziała kobieta. I od tej pory telefonu nadal nikt nie odbierał. Sytuacja powtórzyła się dwukrotnie. Czyżby pojawiły się jakieś problemy przy przebudowie stadionu, które Chłodnicki wraz z kierownikiem budowy chcą ukryć? W przeciwnym razie zgodziliby się na rozmowę z nami.

Ewelina Nawrot

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Stefan
Stefan
9 lat temu

ponadto dach nad trubuną jest za długi i w razie opadów część toru może być such a część mokra, a tak być nie może. Więć zgryz. Kolejna inwestycja w stolicy innowacji jest zrypana.

BULU
BULU
9 lat temu
Reply to  Stefan

Dopóki cały stadion nie będzie zadaszony mecze żużlowe podczas opadów deszczu będą odwoływane.
Poszperaj kolego w sieci a potem dodawaj komentarze.

Stefan
Stefan
9 lat temu
Reply to  BULU

to nie rozumiem, po co się robi zadaszoną trybunę jak i tak gdy będzie deszcz imprezy nie będzie??? Logika ratuszowych jest porażająca.

ibu
ibu
9 lat temu

TO JESZCE IDZIE NA FALI SUKCESU, ALE JUZ NIEDLUGO BEDZIE BARDZO CIEZKO. PO CO KOMU OPASLE GALERIE, STADIONY, SKLEPY? LICZY SIE OPACIC CZYNSZ, JEDZENIE I PALIWO DO AUTA. REESZTA JEST MILCZENIEM.
PS. NA STALI W PRZYSZLYM SEZONIE SREDNIA WIDZOW 1,5TYS.

Rzeszowianka
Rzeszowianka
9 lat temu

jak nie zwężą toru, żeby pas bezpieczeństwa miał wymaganą szerokość, to nawet nowa i wyremontowana trybuna na nic się nie zdadzą, bo nie będzie można rozgrywać meczy żużlowych, piłkarskie pewnie tak, ale żużlowych już nie, a póki co jakoś nie kwapią się z tym torem, a czas leci.