Projekt skate-parku został poprawiony

Tak wygląda poprawiony projekt skate-parku.

RZESZÓW. Na płycie będzie więcej przeszkód.

Sugestie rzeszowskich rolkowców zostały wzięte pod uwagę przez urzędników i projekt skate-parku będzie poprawiony. W nowej wersji projektu płyta skate-parku zostanie uzupełniona przez dodatkowe przeszkody.

Przedstawiciel stowarzyszenia Sztuka Ulicy Robert Zapora, przedstawiciele rolkarzy Andrzej Hnacik oraz Bartosz Kidacki, a także rzeszowski radny PO Marcin Deręgowski spotkali się wczoraj w Wydziale Gospodarki Komunalnej i Inwestycji z urzędnikami odpowiedzialnymi za inwestycję. Spotkanie doprowadziło do porozumienia w sprawie kształtu projektu skate-parku.

Przypomnijmy, że projekt wykonany przez firmę Łączbud został totalnie skrytykowany przez środowisko rolkowców. Zarzucili mu, że na placu za dużo jest wolnej powierzchni, a za mało przeszkód. Zastrzeżenia budziły także szczegóły konstrukcyjne poszczególnych przeszkód. Teraz w wyniku sugestii i oczekiwań zainteresowanych środowisk miasto zaproponowało zmiany w projekcie.

- Obecna wersja projektu jest zbudowana na ten samej płycie 70 na 40 metrów, lecz zostały dodane do niej dodatkowe betonowe przeszkody umożliwiające w pełni wykorzystanie możliwości jakie daje skate- park – mówi radny Marcin Deręgowski. -Wszyscy uczestnicy spotkania byli zgodni, że ten projekt sprostał ich oczekiwaniom. Bardzo cieszę się, że obydwie strony doszły do porozumienia i wreszcie w Rzeszowie powstanie długo oczekiwany skate-park.

kk

do “Projekt skate-parku został poprawiony”

  1. moMa

    Brawo p.Marcinie! Takich właśnie młodych nam potrzeba. Przekonał mnie Pan, głosuję na PANA !

  2. jurek

    Kiedy Ferenc pzeprosi młodziez za robienie ich w konia , oszukał ich , kiedy Ferenc powie przepraszam mieszka ńcom za niedotrzymane obietnice – kiedy wstrzymają budowe Kładki ZERO ?????

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.