Protest związkowców MPK pod ratuszem

Fot. Paweł Bialic

RZESZÓW. We wtorek (23.04) w godzinach od 9 do 11 związkowcy z MPK protestowali przed ratuszem. Domagają się, żeby sprawą MPK zainteresowała się Rada Miasta Rzeszowa.

- Żądamy przywrócenia Teresy Kubas-Hul i Sławomira Krygowskiego na swoje stanowiska, uznania wozokilometra zgodnego z audytem oraz traktowania spółki MPK na równi z innymi spółkami komunalnymi w Rzeszowie – mówili Michał Białogłowski, przewodniczący NSZZ “Solidarność” w MPK oraz Stanisław Sadlej, przewodniczący Wolnego Związku Zawodowego Pracowników MPK.

Związkowcy chcą, aby rada miasta zaczęła interesować się losami spółki MPK. W tym celu na ręce przewodniczącego rady miasta, Andrzeja Deca, złożyli pisemny wniosek.

en

do “Protest związkowców MPK pod ratuszem”

 1. OLEK

  PO CO MAJĄ WRACAĆ, NIECH DADZĄ SZANSĘ INNYM OSOBĄ A ONI NIECH SIĘ GDZIE INDZIEJ WYKAZUJĄ!!!!!!!!!!!!!!!!NIE MA LUDZI NIEZASTĄPIONYCH.

 2. KNP

  a kto Bialogłowskiemu zabrania założyć własną komunikację? i wtedy przywróci sobie hul i krygowskiego… nawet moze odkupic od mpk stare autobusy i po bawic się w szefa…. aaa no zapomniałem… całe te władze związków nie mają pojęcia o prowadzeniu firm bo oni tylko wiecznie protestują, nie niezależnie od wszystkiego….

 3. Piotr

  Powiększ zdjęcie a po prawej w niebieskiej kurtce protestuje: no zgadniecie kto ?

  B A R A N E K !!!

 4. ruskowsianin

  Spadac do pracy nieroby ze zwiazkow zawodowych.
  rada nadzaorcza to nie sa pracownicy MPK !
  Jak komu nie pasuje moze sie zwolnic !

 5. krzysztof

  Wszystko ładnie, tylko co jak te dwie osoby zostaną przywrócone na stanowiska? Ja bym się czuł trochę źle z tym. Cokolwiek zrobią, to prezydent będzie oceniał negatywnie. Nie wiem po co to i komu potrzebne.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.