Przebili się!

RZESZÓW. Budowa przejścia podziemnego pod zaporą trwa.

Prace nad tunelem pod zaporą idą według planu. Wszystko wskazuje na to, że zgodnie z zapewnieniami specjalistów, już w styczniu projekt zostanie zakończony, a przejście podziemne oddane do użytku.

Pracownicy Inżynieria Rzeszów JSC w poniedziałek umieścili betonowy tunel pod wiaduktem. To był  najtrudniejszy etap. Mimo, że trwał powoli, to efekty są zdumiewające.
Minusem jest to, że na jezdni wzdłuż ul. Powstańców Warszawy powstało niepokojące mieszkańców pęknięcie. Alam Chowdhury, kierownik budowy, zapewnia, że dalsze prace nad przejściem podziemnym nie wpłyną na pogorszenie stanu drogi. – Najgorsze mamy za sobą. Udało się przebić na drugą stronę zapory. A ewentualne szkody poniesiemy my, jako inwestorzy – kwituje.

Ewelina Nawrot

do “Przebili się!”

 1. Realista

  90% komentarzy to niezadowoleni z wszystkiego dewoci.
  Nie budują ŹLE
  Budują ŹLE….

  • demex

   Przed Twoim komentarzem były dwa – zatem z lekcji matematyki 90 % nijak nie wyjdzie.

   A co zadowolenia – ja jestem bardzo zadowolony że wreszcie to przejście robią. Ale należy zwrócić uwagę, że nierówność się pojawiła w miejscu tego przebicia.

 2. rzeszowiak

  I co nadal pisoki twierdzicie że potrzebne było wstrzymanie ruchu w miejscu budowania przejścia ?

  • demex

   Jechałem dziś tamtędy i na skrajnym pasie od strony zalewu (południa) jest wgłębienie w miejscu tego przebicia. Nie pamiętam czy wcześniej było.

  • pisiak

   Piszę, kiedy w kranie nie ma wody (jest awaria). Po co wymieniać stare rury, lepiej wydawać forsę na takie gówno. Jeszcze kładka + kolejka i miasto będzie robić bokami. a takie tępaki jak ty będą wychwalać pod niebiosa „Asfaltowego Joe”.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.