Przebili się!

RZESZÓW. Budowa przejścia podziemnego pod zaporą trwa.

Prace nad tunelem pod zaporą idą według planu. Wszystko wskazuje na to, że zgodnie z zapewnieniami specjalistów, już w styczniu projekt zostanie zakończony, a przejście podziemne oddane do użytku.

Pracownicy Inżynieria Rzeszów JSC w poniedziałek umieścili betonowy tunel pod wiaduktem. To był  najtrudniejszy etap. Mimo, że trwał powoli, to efekty są zdumiewające.
Minusem jest to, że na jezdni wzdłuż ul. Powstańców Warszawy powstało niepokojące mieszkańców pęknięcie. Alam Chowdhury, kierownik budowy, zapewnia, że dalsze prace nad przejściem podziemnym nie wpłyną na pogorszenie stanu drogi. – Najgorsze mamy za sobą. Udało się przebić na drugą stronę zapory. A ewentualne szkody poniesiemy my, jako inwestorzy – kwituje.

Ewelina Nawrot

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Realista
Realista
9 lat temu

90% komentarzy to niezadowoleni z wszystkiego dewoci.
Nie budują ŹLE
Budują ŹLE….

demex
demex
9 lat temu
Reply to  Realista

Przed Twoim komentarzem były dwa – zatem z lekcji matematyki 90 % nijak nie wyjdzie.

A co zadowolenia – ja jestem bardzo zadowolony że wreszcie to przejście robią. Ale należy zwrócić uwagę, że nierówność się pojawiła w miejscu tego przebicia.

rzeszowiak
rzeszowiak
9 lat temu

I co nadal pisoki twierdzicie że potrzebne było wstrzymanie ruchu w miejscu budowania przejścia ?

demex
demex
9 lat temu
Reply to  rzeszowiak

Jechałem dziś tamtędy i na skrajnym pasie od strony zalewu (południa) jest wgłębienie w miejscu tego przebicia. Nie pamiętam czy wcześniej było.

pisiak
pisiak
9 lat temu
Reply to  rzeszowiak

Piszę, kiedy w kranie nie ma wody (jest awaria). Po co wymieniać stare rury, lepiej wydawać forsę na takie gówno. Jeszcze kładka + kolejka i miasto będzie robić bokami. a takie tępaki jak ty będą wychwalać pod niebiosa „Asfaltowego Joe”.