Przebudowa Podkarpackiej z poślizgiem

Remont ul. Podkarpackiej to jedna z najbardziej oczekiwanych przez mieszkańców inwestycji.

RZESZÓW. Prawdopodobnie dopiero w tym tygodniu miejscy urzędnicy wybiorą wykonawcę przebudowy ul. Podkarpackiej.

Miasto wystąpiło do firm, które się zgłosiły w przetargu o uzupełnienie swoich ofert. Czas na to minął w ubiegłym tygodniu. Teraz dokumenty będą analizowane. Później nastąpi rozstrzygnięcie. Do tego trzeba doliczyć siedem dni na ewentualne odwołania. Prace rozpoczną się więc najwcześniej na przełomie sierpnia i września.

Oprócz samej Podkarpackiej przebudowa obejmie też skrzyżowanie ul. Dąbrowskiego z al. Powstańców Warszawy i Batalionów Chłopskich. Roboty zakończą się w 2012 r. Przebudowa ul. Podkarpackiej to pierwsza z inwestycji zapisanych w unijnym projekcie modernizacji miejskiego transportu.
kk

do “Przebudowa Podkarpackiej z poślizgiem”

  1. Borjan

    Jakoś mnie to nie zdziwi jak ten obiecywany od lat remont ulicy podkarpackiej rozpocznie sie nie w tym …lecz w przyszłym roku .Przeciez wiekszosc inwestycji w rzeszowie jesli juz dochodzi do skutku to ich rozpoczecie zawsze jest poslizgiem ….Nic nowego

  2. roman

    to nie tak- analizy/ uzupełnienia/odwołania/ wycofania oferentów/ nowe przetargi/ znowu odwołania/ korekty planów/ poprawki/ przetargi/odwołania/ zmiana planów/ nowe przetargi- i mamy nowe stulecie i nowe władze zaczną od nowa- to jest to – prawie raj.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.