Przeciw aborcji

Jacek Kotula ma nadzieję, że prawo zostanie zmienione jeszcze przed wyborami

PODKARPACIE. 487 tys. podpisów pod projektem ustawy zakazującej przeprowadzania w naszym kraju zabiegów usuwania ciąży zebrało stowarzyszenie Contra in Vitro.

Na Podkarpaciu zebrano 65 tys. podpisów. Zbieranie podpisów jeszcze trwa, a projekt zostanie skierowany do sejmu po 30 kwietnia. W samą akcję zaangażowało się kilka tysięcy osób z całego kraju.

Zaproponowany przez Contra in Vitro projekt zakłada nie tylko całkowity zakaz aborcji, ale też ochronę kobiet w ciąży.

– Mamy nadzieję, że poprą nas wszystkie kluby – mówi Jacek Kotula, jeden z pomysłodawców akcji (na zdj.). – Wszystkich posłów będziemy prosili o zaprezentowanie stanowiska w sprawie ochrony życia dzieci poczętych. A to, że udało nam się zebrać tak dużo podpisów świadczy o tym, że społeczeństwo potrzebuje zmiany prawa.

Według wyliczeń stowarzyszenia, w 2009 roku dokonano w Polsce ok. 500 aborcji.

ac

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
klik
klik
9 lat temu

Na te 65 tys. podpisów zebranych na Podkarpaciu złożyło się też spora liczba podpisów zebranych przy okazji bierzmowania. W Głogowie Młp. warunkiem przystąpienia do tego sakramentu było złożenie własnie takiego podpisu przez nieletnich uczniów. Pomijając już fakt, że w ten sposób sztucznie „podbija się” liczbę ludzi popierajacych ten chory projekt, jest to prostu kpina ze świeckości szkoły, a o państwie już nie wspominając. O tym wiedzą rodzice, nauczyciele i dyrekcja i nikt nie widzi w tym nic złego. Taka jest prawda o polskiej szkole i „ochraniaczach” życia narodzonego

wit
wit
9 lat temu

Pan Jacek Kotula to człowiek konsekwentny w swoich poczynaniach.
W związku z tym mam do Niego prośbę:
czy mógłby założyć Stowarzyszenie „Kontra Biedzie Dzieci Narodzonych” !?
Może wtedy uda się pomóc tym, którzy nie mają na podstawowe potrzeby, podręczniki, itp. itd.
Liczę na Pana ! Będzie to ciągłość i konsekwencja Pańskich obecnych działań.

pryszczaty
pryszczaty
9 lat temu

Na własne zyczenie stajemy się zaściankiem Europy i świata.Warszawa obchodzi miesiączki i rocznice pochówku,Kraków też nawiedzaja pątnicy -łaziki i jeszcze aborcja.Ludzie weżcie się do cholery za robotę bo śmieją się z nas już wszyscy.Ciekawe kto płaci tym oszołomom

CIBIK
CIBIK
9 lat temu

500 aborcji, tych legalnych, a po cichu…… przynajmniej x500. Będzie ich o wiele więcej, jeżeli przejdzie
ustawa proponowana przez oszołomów kierowana przez Jacusia! Alleluja i do przodu. Mamy na podkarpaciu parę „okazów” jeden od aborcji Jacuś Kotula, drugi od prohibicji – Kazio Jaworski.
Wielki wstyd,że tytlko takimi ludzmi możemy się pochwalić!

Marta Pelc
Marta Pelc
9 lat temu
Reply to  CIBIK

oby więcej takich ludzi jak Jacek! Zabicie dziecka niezdolnego do obrony jest zbrodnią wołającą o pomstę do nieba. A handel szczątkami tych dzieci, eksperymenty czy wręcz kanibalizm to stawianie się na poziomie hieny. Z tym , że hiena żywi się trupami z głodu a aborcjonisci znęcają się nad zwłokami zabitych dzieci z głodu pieniądza.Albo jesteś za życiem albo przeciw życiu. Musimy wybrać albo damy się porwać działaniu zła, które już teraz przenika wszystko albo staniemy po stronie Dobra, prawd wiary, Kościoła, którego bramy piekielne nie przemogą…

Dante
Dante
9 lat temu
Reply to  Marta Pelc

Lekarz ci już nie pomoże głupia kobieto. Ale skoro tak krzyczysz o nie usówanie uszkodzonych płodów ,bo na dziś wszystko do tego się sprowadza, to płać na utrzymanie dzieci warzyw z całkowitym niedorozwojem. Jestem za podziałem w urzędzie skarbowym .Podpisujesz takie nienormalne projekty to płać ze swoich jak przejdzie głuuupia babo.