Przeciw aborcji

Jacek Kotula ma nadzieję, że prawo zostanie zmienione jeszcze przed wyborami

PODKARPACIE. 487 tys. podpisów pod projektem ustawy zakazującej przeprowadzania w naszym kraju zabiegów usuwania ciąży zebrało stowarzyszenie Contra in Vitro.

Na Podkarpaciu zebrano 65 tys. podpisów. Zbieranie podpisów jeszcze trwa, a projekt zostanie skierowany do sejmu po 30 kwietnia. W samą akcję zaangażowało się kilka tysięcy osób z całego kraju.

Zaproponowany przez Contra in Vitro projekt zakłada nie tylko całkowity zakaz aborcji, ale też ochronę kobiet w ciąży.

- Mamy nadzieję, że poprą nas wszystkie kluby – mówi Jacek Kotula, jeden z pomysłodawców akcji (na zdj.). – Wszystkich posłów będziemy prosili o zaprezentowanie stanowiska w sprawie ochrony życia dzieci poczętych. A to, że udało nam się zebrać tak dużo podpisów świadczy o tym, że społeczeństwo potrzebuje zmiany prawa.

Według wyliczeń stowarzyszenia, w 2009 roku dokonano w Polsce ok. 500 aborcji.

ac

do “Przeciw aborcji”

 1. klik

  Na te 65 tys. podpisów zebranych na Podkarpaciu złożyło się też spora liczba podpisów zebranych przy okazji bierzmowania. W Głogowie Młp. warunkiem przystąpienia do tego sakramentu było złożenie własnie takiego podpisu przez nieletnich uczniów. Pomijając już fakt, że w ten sposób sztucznie „podbija się” liczbę ludzi popierajacych ten chory projekt, jest to prostu kpina ze świeckości szkoły, a o państwie już nie wspominając. O tym wiedzą rodzice, nauczyciele i dyrekcja i nikt nie widzi w tym nic złego. Taka jest prawda o polskiej szkole i „ochraniaczach” życia narodzonego

 2. wit

  Pan Jacek Kotula to człowiek konsekwentny w swoich poczynaniach.
  W związku z tym mam do Niego prośbę:
  czy mógłby założyć Stowarzyszenie „Kontra Biedzie Dzieci Narodzonych” !?
  Może wtedy uda się pomóc tym, którzy nie mają na podstawowe potrzeby, podręczniki, itp. itd.
  Liczę na Pana ! Będzie to ciągłość i konsekwencja Pańskich obecnych działań.

 3. pryszczaty

  Na własne zyczenie stajemy się zaściankiem Europy i świata.Warszawa obchodzi miesiączki i rocznice pochówku,Kraków też nawiedzaja pątnicy -łaziki i jeszcze aborcja.Ludzie weżcie się do cholery za robotę bo śmieją się z nas już wszyscy.Ciekawe kto płaci tym oszołomom

 4. CIBIK

  500 aborcji, tych legalnych, a po cichu…… przynajmniej x500. Będzie ich o wiele więcej, jeżeli przejdzie
  ustawa proponowana przez oszołomów kierowana przez Jacusia! Alleluja i do przodu. Mamy na podkarpaciu parę „okazów” jeden od aborcji Jacuś Kotula, drugi od prohibicji – Kazio Jaworski.
  Wielki wstyd,że tytlko takimi ludzmi możemy się pochwalić!

  • Marta Pelc

   oby więcej takich ludzi jak Jacek! Zabicie dziecka niezdolnego do obrony jest zbrodnią wołającą o pomstę do nieba. A handel szczątkami tych dzieci, eksperymenty czy wręcz kanibalizm to stawianie się na poziomie hieny. Z tym , że hiena żywi się trupami z głodu a aborcjonisci znęcają się nad zwłokami zabitych dzieci z głodu pieniądza.Albo jesteś za życiem albo przeciw życiu. Musimy wybrać albo damy się porwać działaniu zła, które już teraz przenika wszystko albo staniemy po stronie Dobra, prawd wiary, Kościoła, którego bramy piekielne nie przemogą…

   • Dante

    Lekarz ci już nie pomoże głupia kobieto. Ale skoro tak krzyczysz o nie usówanie uszkodzonych płodów ,bo na dziś wszystko do tego się sprowadza, to płać na utrzymanie dzieci warzyw z całkowitym niedorozwojem. Jestem za podziałem w urzędzie skarbowym .Podpisujesz takie nienormalne projekty to płać ze swoich jak przejdzie głuuupia babo.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.