Przeciw włączeniu Matysówki

RZESZÓW. Konsultacje w sprawie zmiany granic rozpoczną się 10 marca

Ratusz chce przeprowadzić w ekspresowym tempie konsultacje społecznie w sprawie przyłączenia Matysówki z gminy Tyczyn – mają trwać zaledwie 10 dni. Tym planom można się jednak sprzeciwić i zagłosować przeciw. To prawo każdego mieszkańca miasta.

Prezydent Tadeusz Ferenc nie zwraca uwagi na to, że wieś wymaga budowy wodociągu i likwidacji osuwiska w ciągu głównej drogi, a miasto nie ma tymczasem na szereg inwestycji osiedlowych w dotychczasowych granicach Rzeszowa. Dlatego wielu mieszkańców deklaruje, że w ankietach będzie głosować przeciw.

Konsultacje rozpoczną się 10 marca. Ankiety zostaną udostępnione w ratuszu, punktach Urzędu Miasta Rzeszowa przy ul. Okrzei 1, pl. Ofiar Getta 7, ul. Kopernika 15 i ul. Budziwojskiej 194 oraz w hipermakecie Real przy al. Witosa 21, siedzibach Rad Osiedlowych miasta Rzeszowa, siedzibach jednostek organizacyjnych miasta Rzeszowa, a także na stronie internetowej, w Biuletynie Informacji Publicznej UM (www.bip.erzeszow.pl ).

Wypełnione ankiety konsultacyjne mieszkańcy Rzeszowa mogą składać albo bezpośrednio osobom udostępniającym ankiety lub w miejscach ich udostępniania.

kk

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments