Przejście graniczne w Korczowej online. Sprawdź ile tam czeka aut

Fot. Izba Celna

KORCZOWA. MEDYKA.  Od piątku na drogowym przejściu granicznym w Korczowej funkcjonują dwie kamery. Podgląd online obrazu z kamer umożliwia zainteresowanym osobom śledzenie bieżącej sytuacji na przejściu granicznym.

Jedna z kamer pokazuje wjazd do  Polski z Ukrainy, natomiast druga daje możliwość obserwowania sytuacji na kierunku wyjazdowym z Polski na Ukrainę.

Jest to drugie przejście graniczne na Podkarpaciu, na którym zostały zamieszczone kamery online. Już od lutego dwie takie kamery funkcjonują na przejściu granicznym w Medyce. Tak samo, jak w przypadku Korczowej, obraz jednej z nich przedstawia wyjazd z Polski, a drugiej – wjazd na jej terytorium.

Dzięki obrazowi z kamer każdy może na bieżąco ocenić sytuację panującą na przejściach granicznych w Korczowej i Medyce i wybrać przejście graniczne, które w danym czasie jest mniej obciążone. Pozwoli to na szybkie oraz sprawne przekroczenie granicy.

Obrazy z kamer można śledzić na stronie internetowej Izby Celnej w Przemyślu pod adresem www.przemysl.ic.gov.pl, a już wkrótce będą one dostępne również na stronach www.granica.gov.pl oraz www.mf.gov.pl.

Ponadto na drogach dojazdowych do podkarpackich przejść granicznych Służba Celna przygotowała również  billboardy informujące dla kibiców o przygotowanych dla nich pasach EURO 2012.

pad/IC

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
igop
igop
8 lat temu

przejscie graniczne w korczowej

igop
igop
8 lat temu

границя