Przemyskie chodniki przeciwne władzy

Fot. Czytelnik

Fot. Czytelnik

PRZEMYŚL. Kilka dni temu na chodnikach ulic w różnych rejonach Przemyśla pojawiły się nader fikuśne „ozdoby” w postaci napisów „PiS- PZPR” oraz „TVPiS kłamie”. Ktoś zadał sobie niemały trud, by je umieścić, za to nikt nie zadał sobie trudu, by dowiedzieć się, kto to uczynił.

- Toż to przecież szczera prawda – uśmiecha się nasz rozmówca, przemyślanin w średnim wieku. – Metody obecnej władzy, bałwochwalczy stosunek do swego „wodza” i szukanie wszędzie wrogów, na myśl przywodzą komunistyczne czasy – stwierdza. – A to, że wspomniana telewizja przestała być publicznym, a stała się rządowym medium, albo prościej „tubą” PiS-u, to jest „oczywistą oczywistością”, że tak użyję słów modnego obecnie „klasyka” – śmieje się ironicznie. – Ktoś to jedynie przeniósł na chodniki i tyle – podsumowuje mieszkaniec Przemyśla.

20171010_151344

Jak informuje przemyski magistrat, nikt na razie nie zgłosił tego aktu wandalizmu, więc oficjalnie nic o nim nie wiadomo, choć każdy o tych napisach wie. – To oburzające, że takie coś tolerowane jest w mieście, z którego pochodzi marszałek Marek Kuchciński – zauważa starsza przemyślanka. – To trzeba usunąć, albo zamalować! Jak nie ma komu, to w czynie społecznym ludzie powinni sami – stwierdza.

Czyny społeczne od pewnego czasu nie są już w modzie i zdaje się, że partia rządząca też jakoś z mody w Przemyślu wychodzi. Pytanie, czy to przez politykę jej władz centralnych, czy także lokalnych, bo lokalne też mają na swoim koncie już kilka spektakularnych „wyczynów”.

emka

20171010_150207

do “Przemyskie chodniki przeciwne władzy”

 1. stefek

  PO nigdy Polaków nie okłamała ahhah ahhaha ahhah co za obłuda .

 2. Wanesa Kalafior

  ty dupku,zapomniałes że ten Pan Jaroslaw spowodował ,że będziesz krócej zapie…alał i twoja stara na groszowych stawkach do emerytury

 3. Janusz

  Podobno sam papież powiedział, że oglądanie polskiej Kur.wizji jest grzechem. A to, że naród powoli zaczyna walczyć z bolszewickim reżimem Jarosława Rajmundowicza alias Kalkstena, może tylko cieszyć.

 4. zwykly obywatel

  w końcu coś się dzieje w tym zakłamanym mieście. PIS to rak który toczy Polskę a z rakiem jest tak że na początku objawy są praktycznie niezauważalne ale gdy lekarz powie że to rak wtedy jest już za późno.

 5. Ola

  W Rzeszowie na ul.Moniuszki też na śmietnikach są takie napisy.

  • Wanesa Kalafior

   Droga Olu,między innymi do walki z wandalami powołano Straż Miejską i to nie za małe pieniądze.Wyniki ich pracy są mniej niz mierne.Nie ma się czemu dziwić ,skoro tych dzielnych zuchów widać tylko podczas procesji jako honorowa obstawa ,albo jednego aktywniejszego pilnującego drzwi do ratusza

 6. hijena

  Kto dostaje sraczki na widok słowa PIS? Podczas wyborczego wieczoru ,kiedy wiadomo już było, że PIS spuściło PO jak wodę w kiblu,Kopaczowa ze łzami w oczach ,na zmianę ze wsciekloscią ,zapowiedziała totalną zadymę.Oglądalność tefałena* spada,-TVP wzrasta ,pokazując bez ogródek ,co się dzialo w Polsce za czasów hucpy,jakimi były rz ądy PO.

 7. Eskimos

  Oderwanie od koryta boli :)

 8. alka

  ci, co są antypisowcy to banda złodziei, którym Polacy zabrali wreszcie państwowe koryto. radna PO, której mąż jest esbekiem wymyśliła budowę ronda na Pl. Konstytucji, które ma zbudować państwo za pieniądze podatników, nawiasem mówiąc o wiele wolę oglądać wiadomości TVP od dziennika TV w stanie wojennym z czasów kiedy mąż radnej PO wymachiwał esbecką pałą i zamykał niewinnych ludzi w prawdziwym więzieniu.

 9. Flecista

  To że ktoś nabazgrał jakieś pierdoły na chodniku to o niczym nie świadczy. Tylko o tym że jakiś matoł z antify albo z kodu wyciął sobie szablonik z kartonu i bawił się w kolorowanki po nocy jak dziecko :D
  Swoją drogą w Rzeszowie też jest nabazgrane na chodnikach w centrum i nikt o tym w gazecie nie pisał. Aktualności wandalizmu powinno się zgłaszać w odpowiednich instytucjach ;) I nie bronie tutaj PiSu bo mam w nich wbitego koła tylko chodzi mi o ogólne zasady… Wandalizm to wandalizm, ktoś zanieczyścił przestrzeń publiczną i powinien za to odpowiedziec

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.