Przemyśl kolejny raz „Liderem Małopolski”

Jacek Cielecki stojący jako pierwszy (od prawej), dyrektor ZDM w Przemyślu, oraz prezydent Robert Choma (drugi z prawej) odebrali w Krakowie nagrodę „Lidera Małopolski” dla Przemyśla za budowę wschodniej drogi obwodowej miasta. Fot. Archiwum

PRZEMYŚL, KRAKÓW. Przemyśl już po raz kolejny został przez Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski wyróżniony tytułem „Lidera Małopolski” za najlepsze przedsięwzięcie roku w regionie.

Tym razem miasto wyróżnienie otrzymało za budowę wschodniej drogi obwodowej Przemyśla. Nagrodę podczas uroczystej gali w Małopolskim Ogrodzie Sztuki w Krakowie  odebrał prezydent Robert Choma wraz z dyrektorem przemyskiego Zarządu Dróg Miejskich, Jackiem Cieleckim. Wśród wyróżnionych samorządów znalazły się także Tarnów oraz województwo małopolskie.

Konkurs ma na celu wyróżnienie najważniejszych przedsięwzięć, o wymiarze społecznym przekładających się bezpośrednio na poprawę jakości życia mieszkańców. Przemyśl już kilkakrotnie był wyróżniany „Liderem Małopolski” za: rewitalizację Parku Miejskiego w Przemyślu (2011), remont zabytkowego „Domu Ogrodnika” (2009), nowy gmach Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej (2008),  rewitalizację placu Niepodległości (2007), rozbudowę i modernizację miejskiej oczyszczalni ścieków (2006) oraz Narciarską Trasę Zjazdową (2005).

emka

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Jangucio Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jan
Gość
Jan

Teraz powinni powalczyć o Laur Pomorza

gucio
Gość
gucio

A to Przemyśl jest w małopolskim?