Przemyślanka reklamuje XXI Finał WOŚP

Fot. Prywatne zbiory M. Stec

PRZEMYŚL, WARSZAWA. Przemyślankę Małgorzatę “Gonię” Stec ostatnio mamy okazję oglądać bardzo często na niemal wszystkich kanałach telewizyjnych. A to dlatego, że wystąpiła ona w spocie reklamowych najbliższego XXI Finału WOŚP.

“Gonia” stoi tuż obok Jurka Owsiaka i bynajmniej nie jest to przypadek. – Z ideą WOŚP i “Pokojowym Patrolem” jestem związana od dawna – mówi M. Stec. – Warto pamiętać, że Wielka Orkiestra gra przez cały rok, a nie, jak się niektórym zdaje, tylko podczas finałów – uśmiecha się przemyślanka, która co roku jest wolontariuszką na “Przystanku Woodstock” i organizowała w Przemyślu i powiecie przemyskim akcję WOŚP-ową “Ratujemy, uczymy ratować”, dzięki której podstaw pierwszej pomocy uczą się już najmłodsi.

Za swoją działalność przemyślanka została trzykrotnie uhonorowana WOŚP-owymi medalami. W tym roku podczas finałowej niedzieli (13 stycznia) także na pewno jej nie zabraknie ani na scenie w Rynku, ani na aukcji w klubie “Niedźwiadek”, którą prowadzi od kilku lat.

Jak nam się udało dowiedzieć, w tym roku na aukcji będzie można kupić WOŚP-owe kubeczki z “przemyskimi akcentami” w tym podobizną M. Stec i J. Owsiaka.

– W tym roku gramy dla dzieci i seniorów – przypomina “Gonia” Stec. – Siema! – kończy WOŚP-owym pozdrowieniem.

emka

do “Przemyślanka reklamuje XXI Finał WOŚP”

 1. Xenia

  skąd ostatnio u ludzi tyle agresjii nienawiści

 2. Xenia

  skąd w ludziach ostatnio tyle nienawiści.

 3. ........

  To co jest w tym raporcie to prawda nasza pani miała akcje „ratujemy i uczymy ratować” ona ma bardzo wielkie serce co dziennie lata zabiegana żeby wszystko było zapięte na ostatni kuźik a takich ludzi jeste mało uczy dzieci z klas 1 ,2,3 uczy spiewu i plastyki pomaga Jurkowi owsiakowi a nawet jurek do nas przyjeżdżał nasza pani ma po prostu wielkie serce!!!

 4. adf

  Największy śmierdzący nierób w Polsce .Lepszy chyba od Kiepskiego.Nie przepracował uczciwie jednego dnia.Wyhodowany przez SBecję aby naród gładko przęłknął likwidację Śłużby Żdrowia w Polsce.

 5. Jan

  W Przemyslu byl taki gość -przeciwnik WOSP którego córka miała wypadek i leczona byla na sprzęcie wlasnie na sprzęcie zakupionym przez WOSP…..nic dodać nic ująć….

 6. Daniel

  Przykre te Wasze komentarze…
  Woodstok, to Woodstok, a sprzęt w szpitalach to co innego… Ja jeszcze nie mam dzieci, ale wielu z moich znajomych mówiło, że właśnie narodziny potomków uświadomiły im, jak ważne jest to co robi WOŚP. Średnio dwa na pięć medycznych urządzeń miało oznaczenie, że są z WOŚP. Zgadzam się, że w demokratycznym kraju, w którym każdy jest objęty ubezpieczeniem zdrowotnym i każdy pracujący odprowadza nie małe składki – nie powinno być miejsca na działalność WOŚPu – wszystko powinno sponsorować Państwo i instytucje do tego powołane. A skoro jest jak jest, to dobrze, że jest WOŚP. A Jurek, jaki jest, taki jest, w co wierzy, to wierzy, ale WOŚP to nie tylko Owsiak, to tysiące ludzi, którzy naprawdę oddają całe serce, by dołożyć choć cząstkę siebie do tej orkiestrowej pracy.

  • Ambroży

   Zanim Daniel na nas narzekać poczytaj sobie choćby dzisiejszy art Rafała Ziemkiewicza w GP p/t” Chorzy niech zdychają” i dodatkowo popytaj w SW w Rzeszowie oddział ; G……. co jak ?? wtedy przejrzysz na oczy.?

 7. przemyślak

  Ani grosza na tego pasożyta

 8. Ambroży

  Gonić :oboje z tym doradca eutanazji dla babci i dziadka!.
  Ja na pewno nie dołożę ani grosza dla naiwniaków żerujących na chorych , a de facto paprających się w błotku piwoszy i narkomanów!

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.