Przez Legnicę do Holstebro

Fot. Paweł Bialic

PIŁKA RĘCZNA SUPERLIGA. Szczypiorniści Tauron Stali jeszcze nie zdążyli ochłonąć po ostatnich wygranych z Zagłębiem Lubin w lidze i Team Tvis Holstebro w Pucharze EHF, a już przyszło im się spakować i wyruszyć na kolejne spotkania. Dziś pierwsze z nich – w Legnicy powalczą o ligowe punkty z Miedzią.

Najbliższy rywal Stali wydaje się być dla niej idealnym przeciwnikiem przed sobotnim rewanżem z duńskim zespołem. Legniczanie w tym sezonie ugrali jak dotąd tylko jeden punkt i nie powinni zbytnio “zmęczyć” podopiecznych Ryszarda Skutnika, przed którymi rysuje się szansa na awans do kolejnej rundy Pucharu EHF. – Grunt to utrzymać koncentrację. Miedź jest nisko notowana, ale na stojąco z nimi nie wygramy. Trzeba zagrać swoje, wygrać i wtedy ze spokojem możemy myśleć o rewanżu z Duńczykami – uważa trener Skutnik.

Prosto po mecz w Legnicy, nasi szczypiorniści od razu wyruszą do Holstebro. – Nie ma sensu wracać do Mielca. Od razu jedziemy do Danii, by szybko dotrzeć na miejsce i spokojnie przygotować się do meczu. Do soboty, gdy odbędzie się spotkanie rewanżowe zdążymy zregenerować się po trudach podroży – dodał Stanisław Leśniak, kierownik Stali.

MIEDŹ – STAL
Środa, godz. 18

p

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.