Przybylska i Żebrowski w “Sępie”

Zmysłowa scena miłosna Anny Przybylskiej i Michała Żebrowskiego zakończyła zdjęcia do thrillera “Sęp” w reżyserii Eugeniusza Korina. Premiera filmu planowana jest na luty 2012 roku.

Film “Sęp” to fabularny debiut reżyserski Eugeniusza Korina, który scenariusz tego thrillera pisał przez trzy lata.

Fabuła filmu trzymana jest na razie w tajemnicy. Wiadomo tylko, że miłość całkiem zawładnie życiem głównego bohatera. – Gram agenta wydziału wewnętrznego, który jest bardzo ambitny i robi wszystko, żeby być najlepszym. Jest perfekcyjny i bardzo zacięty – powiedział o swojej postaci Michał Żebrowski. – Zagramy też z Anią Przybylską szaleńczą i porywczą miłość – dodał aktor.

Thriller z Michałem Żebrowskim, Pawłem Małaszyńskim i Danielem Olbrychskim w rolach głównych to film, który zaoferuje widzom mocną rozrywkę. – Producenci tego filmu chcą dać widzowi dobre kino akcji, takie, które wymaga naprawdę długotrwałego przygotowania – zaznaczył Żebrowski, który na potrzeby tej roli schudł 10 kg.

Zdjęcia do “Sępa” trwały 47 dni, a na planie poza Michałem Żebrowskim, Pawłem Małaszyńskim i Danielem Olbrychskim stawili się m.in.: Anna Przybylska, Anna Dereszowska, Andrzej Seweryn, Piotr Fronczewski, Andrzej Grabowski i Mirosław Baka.
Premiera filmu planowana jest na luty 2012 roku.

PAP, bez

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.