„Przygoda z Ogrodnikiem”

Fot. Mat. prasowe

Fot. Mat. prasowe

RZESZÓW. Przygoda z ogrodnikiem to czarna komedia z zaskakującą puentą wybitnego kanadyjskiego autora – Norma Fostera. Znany jest on polskiemu widzowi z takich hitów scenicznych jak: Premiera, Ostra Jazda, Old Love, Randka w Ciemno na dwie pary, Długi ŁYKend czy Między łózkami.

Para aktorów – Państwo Dzicy, po latach pracy w teatrze, porzucają ambicje i mizerne życie aktorów teatru objazdowego. Zostają ekspertami od samodoskonalenia osobowości i jeżdżą po świecie z szkoleniami motywacyjnymi. Kiedy są na szczycie kariery ich małżeństwo powoli się rozpada.

Jaki udział ma w tym ogrodnik Państwa Dzikich… Czy z pomocą stanowczej agentki uda im się pozostać na szczycie, a jednocześnie odnaleźć prawdziwych siebie i odnowić wzajemną miłość? Wyrafinowany humor, chwile refleksji i wyśmienita obsada:Anna Mucha, Anna Korcz/Edyta Herbuś, Katarzyna Ankudowicz, Artur Krajewski, Bogdan Kalus, oraz Michał Sitarski to wszystko powinno Was przyciągnąć bardziej niż wykłady jakiegokolwiek guru od motywacji.

- Panie i Panowie. Proszę zapiąć pasy i otworzyć umysły, ponieważ doznacie na sobie siły „Metody Dzikich”. Seminarium zmieniające życie. Stworzone po to, żeby osadzić Was na ścieżce emocjonalnego i profesjonalnego sukcesu. A teraz… oto dwoje specjalistów od samorealizacji, którzy będą przewodnikiem po meandrach Waszych osobowości, aż do osiągnięcia celu. Dyrygenci Waszego przebudzenia i nowego początku. Mężczyzna i kobieta, którzy przez siedem burzliwych lat ulepszali życie na całym globie. Powitajmy ich proszę… autorzy poradnika „Sukces, to ciągła praca nad sobą” i najlepiej sprzedającej się ostatnio książki „Dzikość w środku”… oto przed Wami Hal i Cindy Dziki!

Scenariusz:Norm Foster (Kanada)
Reżyseria i tłumaczenie: Mirosław Połatyński
Kostiumy:Aneta Suskiewicz
Scenografia:Witold Stefaniak

Obsada:
Anna MUCHA,
Anna KORCZ/Edyta HERBUŚ,
Katarzyna ANKUDOWICZ,
Artur KRAJEWSKI,
Bogdan KALUS,
Michał SITARSKI.

Filharmonia Podkarpacka ul. Chopina 30
07.10.2017 r. (sobota) Godz: 16:00
Cena 110 , 90 zł
Rezerwacja biletów: tel. 604-424-320; 531-531-002, e-mail: bilety@agencjamuza.pl

Punkty sprzedaży biletów:  

  • Zamówienia indywidualne: tel. 790-703-785
  • Filharmonia- Kasa tel. 17/8520272;
  • Podziemna Trasa Turystyczna- Rynek 26 tel. 17/8754774;

Sprzedaż biletów on-line: www.agencjamuza.pl; www.kupbilecik.pl

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.