Przygotowuje się do najważniejszej roli w życiu

Katarzyna Glinka

Już w listopadzie na ekrany kin trafi komedia “Wyjazd integracyjny”. W jednej z głównych ról zobaczymy Katarzynę Glinkę. PAP Life rozmawia z aktorką o jej nowej komediowej roli.

PAP Life: – “Wyjazd integracyjny” to komedia romantyczna?
Katarzyna Glinka: – To jest komedia przypadków. W tym filmie spotyka się trójka ludzi z różnych środowisk, którzy tej samej nocy znaleźli się w jednym hotelowym pokoju. Tę trójkę tworzą: dziennikarz (grany przez Tomka Karolaka), prezes korporacji, która jest w tym hotelu na wyjeździe integracyjnym (grany przez Jana Frycza) i była fotomodelka, która odniosła wielki światowy sukces i zakończyła już swoją karierę. Tę fotomodelkę gram ja.
PAP Life: – Co zachęciło panią do wzięcia udziału w tym projekcie?
K.G.: – Na pewno moja bohaterka, która jest wielowymiarowa i niejednoznaczna. To młoda, 30-letnia kobieta, która zakończyła karierę i nie wie, co będzie dalej robić w życiu. Dotychczas była traktowana przez mężczyzn jak piękny dodatek, ale jest świadoma, że uroda przemija i pozostaje pytanie – co dalej? Poza tym propozycja zagrania z Janem Fryczem jest wielką przyjemnością.
PAP Life: – Była pani kiedyś na takim wyjeździe integracyjnym?
K.G.: – Nie, ponieważ nigdy nie pracowałam w korporacji. Natomiast mam mnóstwo znajomych, którzy byli, i słyszałam już wiele barwnych historii z tym związanych.
PAP Life: – “Wyjazd integracyjny” to film dla wszystkich?
K.G.: – Myślę, że jeżeli ktoś lubi komedię sytuacyjną, to na pewno jest to film dla niego. Wyjazdy integracyjne dotyczą naprawdę dużej grupy ludzi, ale mam nadzieję, że nie tylko im się ten film spodoba.
PAP Life: – W obsadzie same gwiazdy…
K.G.: – To prawda. Komediowo sprawdzeni i aktorsko najlepsi m.in.: Jan Frycz, Tomasz Karolak, Tomek Kot, Katarzyna Figura, Sławomir Orzechowski i Bartłomiej Topa.
PAP Life: – Jakie ma pani teraz plany zawodowe? Czy w związku z ciążą robi sobie pani przerwę?
K.G.: – Na razie muszę dokończyć projekt, w którym biorę udział, i muszę dokończyć zdjęcia do “Barw szczęścia””. Powoli już zaczynam przygotowywać się do roli mamy, bo to jest moja najważniejsza rola w życiu.

PAP, bez

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.