Przywłaszczył sobie sarnę

Fot. KPP Jarosław

LASZKI. Policjanci interweniowali w sprawie trzymania sarny na terenie prywatnej posesji bez odpowiedniego zezwolenia.

Mieszkaniec Laszek rok temu znalazł ranne zwierzę, opatrzył je, karmił i opiekował się nim. Nie wiedział jednak, że przetrzymując zwierzynę leśną w domowych warunkach musi uzyskać odpowiednie zezwolenie od właściwego miejscowo organu samorządu terytorialnego. Sarna trafił na wolność.

Zgodnie z art. 51 ust.1 pkt 3 Ustawy z dnia 13.10.1995r. Prawo łowieckie „Kto przetrzymuje zwierzynę bez odpowiedniego zezwolenia – podlega karze grzywny”.

łuk

do “Przywłaszczył sobie sarnę”

  1. Jagna

    To co ja mam POcząć kiedy na moje podwórko ciągle wlatują różne ptaszki, a to wróbelek a to wrona a i szpak ze sroką czasami. A po drzewach w moim ogrodzie wiewiórki śmigają a czasami i zaskrońca można napotkać. To jakże to tak ? To ja mogem być POsądzona o przyjmowanie tych zwierząt bez zezwolenia? To ja od teraz bede gonić gadzine na cztery wiatry. Niech mi nie wlata na moje niebo bo bym miała kłopotów co nie miara. Nie?

  2. pies na baby

    Totalitarna władza PO raz kolejny pokazuje swoją niekompetencję i ignorancję ws. biednych, uczciwych ludzi, nieodpłatnie zajmujących się skrzywdzonymi zwierzakami

  3. ka.Te.

    zamknąc gościa za taki poważny wystepek!!!

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.