Puchar nie dla Resovii.

Fot. Paweł Bialic

W drugim meczu półfinałowym Enea Cup 2012 Pucharu Polski Asseco Resovia Rzeszów przegrała z PGE Skrą Bełchatów 1:3.

Resovia wygrała tylko pierwszego seta. W trzech następnych górą byli zawodnicy Skry Bełchatów. Bełchatowianie zmierzą się w niedziele w finale z Jastrzębskim Węglem, który w pierwszym półfinałowym meczu wygrał z ZAKSą Kędzierzyn Koźle 3-2.

–  Prawdziwy mecz zaczyna się po 20 punktach. My w trzech ostatnich setach zagraliśmy gorzej te końcówki, popełniliśmy dużo błędów. Wielka szkoda bo mieliśmy sporą szansę żeby wygrać – powiedział po meczu trener zespołu z Rzeszowa Andrzej Kowal.

Asseco Resovia Rzeszów – PGE Skra Bełchatów 1:3 (25:21, 24:26, 23:25, 23:25)

Asseco Resovia: Lotman, Grzyb, Nowakowski, Tichacek, Achrem, Grozer, Ignaczak (libero) oraz Kosok, Bojic
PGE Skra: Wlazły, Pliński, Kurek, Falasca, Winiarski, Możdżonek, Zatorski (libero) oraz Woicki, Kłos

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Jastrzębski Węgiel 2:3 (22:25, 25:18, 23:25, 25:22, 12:15)

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: Kapelus, Rouzier, Zagumny, Gladyr, Kaźmierczak, Ruciak, Gacek (libero) oraz Witczak, Pilarz
Jastrzębski Węgiel: Łasko, Bartman, Thorton, Kubiak, Holmes, Bontje, Rusek (libero) oraz Bozko, Nemer, Vinhedo, Gawryszewski

pb

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
działacz klubowy
działacz klubowy
9 lat temu

ARTYKUŁ NA ZAMÓWIENIE: Powoli nabiera tempa proces wyłaniania delegatów na Walny Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej. Pomimo że wybory delegatów odbyły się już w kilku powiatach, specjalnie podwyższonej gorączki nie widać. Kandydat na prezesa Kazimierz Greń, cieszy ogromnym autorytetem (nie tylko zresztą na Podkarpaciu), co widać podczas wszystkich kolejnych spotkań. Objawia się to za równo w rozmowach, jak i gestach poparcia, które w postaci pisemnej rekomendacji na funkcję prezesa, przedstawiciele klubów składają na ręce Pana Grenia. Jest to zresztą wymóg ordynacji wyborczej obowiązującej przy wyborach na kadencję 2012-2016. Kandydat Greń uzyskał ich już kilkaset. Nie brakuje też pism od… Czytaj więcej »

Borjan
Borjan
9 lat temu

Resovia gra nie równo .W jednym meczu potrafi wspiąc sie na wyżyny swoich możliwości ,by w następnym „przejść obok meczu „.Z taką grą to niech sie ciesza ,że sponsor strategiczny jakim jest Asseco jeszcze się nie wkurzyło ,bo od lat daje kasę ,a jedyne na co stać drużyne Resovi to 2 lub 3 miejsce w lidze …