Puchar Świata Nordic Walking w Kolbuszowej?

Grzegorz Romaniuk (50 l.) zapewnia, że w przyszłym roku jest w stanie zorganizować w Kolbuszowej Puchar Świata w Nordic Walking. Jest tylko jeden warunek – pomoc lokalnych samorządów. Fot. Autor

KOLBUSZOWA. To już pewne. W pierwszy dzień czerwca 2013 r. na terenie kolbuszowskiego skansenu odbędzie się jedna z największych imprez w dziejach regionu – Puchar Polski w Nordic Walking.

Zdaniem Grzegorza Romaniuka (50 l.), dla Kolbuszowej to impreza bez precedensu. – Zakładam, że do naszego miasta przyjedzie od trzech do czterech tysięcy ludzi z całej Polski – twierdzi.

– Każdy uczestnik, który przejdzie określoną trasę, otrzyma piękny, pamiątkowy medal, na którym będzie wybite logo federacji i naszej gminy, która jest współorganizatorem tej imprezy – zapowiada Romaniuk. – Podczas zawodów będzie działać duża wypożyczalnia sprzętu, czyli każdy będzie mógł z niej skorzystać. Już dziś zachęcam młodzież, by wzięła udział w tej fantastycznej zabawie, by zainteresowała się tą dyscypliną – zaznacza.

Grzegorz Romaniuk nie kryje, że są szanse na organizację w Kolbuszowej Pucharu Świata w Nordic Walking. – Jeżeli uzyskam od lokalnych władz samorządowych stosowną pomoc, to gwarantuję, że ta impreza odbędzie się już w przyszłym roku. Taki jest pomysł i taka jest możliwość. Wiem, że jest to możliwe – dodaje Romaniuk.

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Michaeloblokers Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Michaelo
Gość
Michaelo

o mosz…. ale ciekawe….

blokers
Gość
blokers

na tą wiadomość tylko sprzedawcy tych glupich kijkow zacierają ręce