PUP zmienił siedzibę

Po nowej siedzibie bezrobotni nie będą musieli błądzić jak po labiryncie i szybciej załatwią sprawę rejestracji, stażu czy znajdą upragnioną pracę. Fot. Bogdan Myśliwiec

TARNOBRZEG. Poszukujący pracy będą wreszcie obsługiwani w lepszych warunkach.

Już nie w dwóch budynkach i na ośmiu piętrach, ale w nowej, wyremontowanej siedzibie mieści się Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu. W miniony piątek dyrektor Teresa Huńka z Jackiem Męciną, sekretarzem stanu w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej, otworzyli nową siedzibę urzędu.

– Do tej pory, niestety, wynajmowaliśmy pomieszczenia w dwóch budynkach na ośmiu piętrach, więc często osoby bezrobotne i poszukujące pracy, a także pracodawcy musieli wędrować z piętra na piętro, poszukując właściwych osób do załatwienia swoich spraw. Dziś jesteśmy w jednym miejscu, więc nikt nie musi już marnować czasu na bieganie i szukanie nas – mówiła Teresa Huńka, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Tarnobrzegu.

Nowa siedziba tarnobrzeskiego PUP mieści się przy ul. 1 Maja, na wprost Komendy Miejskiej Policji, w budynku, w którym przez wiele lat mieścił się Powszechny Zakład Ubezpieczeń.

mrok

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o