Pycia podpisała nową umowę z mielecką drużyną

SIATKÓWKA PLUS LIGA KOBIET. Koczorowska opuszcza Stal.

Nadal nie wiadomo czy działaczom Stali Mielec uda się pozyskać sponsora strategicznego. Pewne natomiast jest, że ten zespół opuści kolejna zawodniczka.
Dominika Koczorowska, bo o niej mowa, zdecydowała się przyjąć propozycję Organiki Łódź. To już szósta siatkarka, która po tym sezonie zdecydowała się opuścić Mielec. Wcześniej zrobiły to Dorota Wilk (Trefl Sopot), Agata Durajczyk (AZS Białystok), Anita Kwiatkowska (Organika Łódź), Dorota Ściurka (Tauron Dąbrowa Górnicza) oraz Ilona Gierak (Legionovia).

Prezes Marek Woszczyński zdołał natomiast namówić na dalszą grę w Stali Sylwię Pycie. Oprócz niej umowę z klubem przedłużyła Agata Babicz (dawniej Wilk). Z nowych zawodniczek udało się jak na razie pozyskać jedynie Mariolę Barszcz-Wójtowicz (ostatnio Silesia Mysłowice) Marzenę Wilczyńsk (Skawa Kraków). – Prowadzimy rozmowy z kolejnymi siatkarkami. Dopóki jednak nie odeślą mi podpisanych kontraktów nie powiem o kogo chodzi. – stwierdził prezes Woszczyński.

Działacz Stali negocjuje też od kilku dni z firma, która miałaby zostać sponsorem strategicznym mieleckiej drużyny.- W tej chwili jesteśmy na takim etapie, że nie wolno mi nic mówić. Być może jednak w środę będę miał dobre wiadomości dla sympatyków naszej drużyny. – dodał nasz rozmówca.

Hit w PlusLidze
Tymczasem w miniony weekend, w PlusLidze miał miejsce prawdziwy hit transferowy. Klub zmieniła bowiem Anna Werbliska. Przyjmująca Aluprofu Bielsko Biała przeniosła się do ekipy mistrzyń Polski – Muszynianki. – Chcę grać o najwyższe cele, co zagwarantuje mi mój nowy zespół ,z którym zagram w Lidze  Mistrzyń, na czym bardzo mi zależało – powiedziała zawodniczka.
p

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.