Radni bojkotują poszerzenie o Malawę

- Nie chcieliśmy i nie chcemy po raz szósty głosować przyłączenia Malawy – mówi Jerzy Cypryś, szef klubu PiS w Radzie Miasta(po lewej). – już wielokrotnie Rada miasta odrzucała ten wniosek i nic się od tego czasu nie zmieniło. Fot. Wojciech Preisner

RZESZÓW. Radni nie przyjdą na sesję – Malawa wisi w powietrzu.

Radni PiS nie przyjdą na środową sesję, która będzie dotyczyć  poszerzenia Rzeszowa poprzez włączenia Malawy. To samo mają zrobić radni z klubu PO. Oznacza to, że sesja nie będzie mogła się odbyć, bo stawi się na nią zbyt mało radnych.

Przypomnijmy, w czwartek (2 lutego) wieczorem odbyła się nadzwyczajna sesja, podczas, której radni przegłosowali przyłączenie gminy Trzebownisko do Rzeszowa. Po przerwie miało odbyć się głosowanie nad przyłączeniem Malawy. Miała, bo nie odbyła się, ponieważ część radnych nie wróciła na sesję. W związku z tym Malawa ma być głosowana w środę, najprawdopodobniej jednak znowu się to nie uda bo nie przyjdą radni PO i PiS.

Więcej w Super Nowościach

Artur Getler

 

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
rzeszowiak
rzeszowiak
9 lat temu

zauważyłem od wielu lat czytając wiele artykułów związanych z inwestycjami rzeszowa, że stwierdziłem iż wielu mieszkańców jest tak zacofanych , komentujac negatywnie wiele budów – nie uwieży dopuki czegoś „namacalnie” nie dotknie.

zbuntowana
zbuntowana
9 lat temu
Reply to  rzeszowiak

Rzeszowiak, nie ubliżaj innym , lepiej naucz się przynajmniej pisać bez błędów ortograficznych i gramatycznych , a potem zarzucaj innym zacofanie. Z Twoją elokwencją też nie jest najlepiej. A więc do nauki! Jak się porządnie weżmiesz w garść , to może i wyrośniesz na bardziej oświeconego i przestaniesz głupoty wypisywać.!!!!!!!!!!!!!.

tereska
tereska
9 lat temu
Reply to  zbuntowana

Święta racja, pewnie to pisze jakiś pupil prezydenta, pewnie przewodniczący klubu Pan Chlebek…. też się nie zna na ortografii, mimo że studiował 10 lat….

rzeszowiak
rzeszowiak
9 lat temu

do rzeszowianka – przyłąńczanie kolejnych sołectw dziewczynko nazywasz fanaberie ????? to jak chcesz mieszkać w małym miasteczku bez perspektyw to proponuje wieś tam jest spokój ,nicd sie nie buduje ,nie będziesz miałą okazji narzekać na inwestycje których nie było i nie będzie.

tereska
tereska
9 lat temu
Reply to  rzeszowiak

Kolego najpierw niech coś zaczną robić w tych miejscach które przyłączyli, to nie jest tak jak było dawniej, najpierw coś zrobimy a potem się zobaczy. Gdzie ty żyjesz…

rzeszowiak
rzeszowiak
9 lat temu

wy to sobie możecie nie chcieć wiele rzeczy ,ale na szczeście nie decydujecie o tym bo rzeszów by wyglądał fatalnie tak samo jak za czasów rządów ich kolegi partyjnego p.Szlachty.

ROMAN
ROMAN
9 lat temu

nie tak- wódz jest nieomylny- wszystko wie najlepiej- prawidłowo podejmuje decyzje- jak mamy przyłączać wszystko dookoła – to radni nie maą nic do gadania tylko łapa w górę i sza – to jest demokracja – tak ma być i konieć – miasto ma się rozrastać i Malawa ma być w mieście- radni za karę jak nie przyjdą będą w kozie zamknięci pod ratyszem – o chlebie i wodzie aż zagłosują tak jak ma być i koniec – teraz też mają głosować za oświetleniem całorocznym bo tak ma być i już – koniec basta- zakazuję wychodzenia z sesji – obym jutro… Czytaj więcej »

Rzeszowianka
Rzeszowianka
9 lat temu

nie – chora to jest próba przeforsowania przez Ferenca za wszelką cenę tego samego „pomysłu” po raz kolejny – nie drugi, nie trzeci, a chyba już z 10 – wyczekując tylko, aż kogoś podczas głosowania braknie i będzie miał większość. Jeśli radni po raz kolejny zagłosowali na NIE jeśli chodzi o Malawę, to jakie to jest poważne traktowanie podjętych decyzji? żadne – dlatego choć ani PO ani PIS mi nie są specjalnie bliskie, to uważam, że dobrze, że bojkotują fanaberie prezydenta.

Rod
Rod
9 lat temu

To jest chore (najłagodniej mówiąc), wywalić tych radnych. Zachowują się jak dzieci, uciekają w czasie przerwy do domu, teraz zrobią sobie wagary od tak bo nam się nie chce przyjść. Za co biorą tą kasę? Najlepiej siedzieć, nic nie robić i brać kasę.