Radny oburzony… chodnikiem przy swojej posesji

Zbigniew Tymuła, radny powiatu mieleckiego: - Pojawiły się liczne głosy, że chodnik pojawił się przy mojej posesji na mój wniosek. Chcę to zdementować. Fot. Autor

GAWŁUSZOWICE. Zbigniew Tymuła: – Nie miałem wpływu na trasę tego chodnika.

W czasach, gdy budowanie publicznej drogi przy podwórzu wójta bądź radnego stało się normą, szokować mogą słowa Zbigniewa Tymuły, radnego powiatu mieleckiego. Otóż jest on zbulwersowany faktem, że przy jego posesji w Gawłuszowicach pojawił się chodnik. Wystosował w tej sprawie nawet oficjalne pismo do wójta Jana Nowaka, interpelował również do starosty powiatu, Andrzeja Chrabąszcza.

Chodnik, który tak oburzył radnego Zbigniewa Tymułę, wybudowano przy drodze wojewódzkiej nr 982 Jaślany-Szczucin. Ciąg dla pieszych rozpoczyna się od strony Zespołu Szkół w Gawłuszowicach i biegnie w kierunku mostu na Wisłoce.

W pewnym momencie, akurat tuż przed posesją radnego powiatu, chodnik przechodzi na drugą stronę ulicy. – Oczywiście pojawiły się liczne głosy, że stało się tak na mój wniosek, co chciałbym zdecydowanie zdementować. Ja również zastanawiam się, co kierowało projektantem w podjęciu takiej decyzji – zapewnia Zbigniew Tymuła.

– Dlatego skierowałem do wójta gminy Gawłuszowice, Jana Nowaka, pismo w celu podania przyczyny tego stanu rzeczy. Jest to kwestia, która budzi poważne wątpliwości. Dlatego poprosiłem o upublicznienia jej najlepiej w regionalnych mediach – dodaje.

Paweł Galek

do “Radny oburzony… chodnikiem przy swojej posesji”

  1. zbignietymula@0p.pl

    Panie redaktorze proszę o sprostowanie Pana komentarza dotyczący budowy chodnika obok mojej posesji Pan całkowicie zmienił moją interpelacje nie wiem czy Pan nie odsłuchał dokładnie mojej wypowiedzi czy chciał Pan pokazać swoje stanowisko .Proszę o sprostowanie tej wypowiedzi przedstawienie konkretnej mojej interpelacji ,która jest niezgodna z Pana komentarzem

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.