Ranił żonę i teściową, potem popełnił samobójstwo

Fot. Archiwum

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do jakiego doszło we czwartek wieczorem w Rozborzu koło Przeworska.

Z przeprowadzonych ustaleń wynika, że mężczyzna najprawdopodobniej ostrym narzędziem ranił żonę oraz teściową, a następnie sam targnął się na swoje życie. Ranne kobiety trafiły do szpitala, ciało mężczyzny zabezpieczono w prosektorium.

Do zdarzenia doszło po godz. 18.30 w Rozborzu. 64-letni mężczyzna wtargnął do domu swojej 84-letniej teściowej. W domu poza teściową przybywała jeszcze jego 62-letnia żona. Gdy mężczyzna wszedł do środka, zaatakował kobiety ostrym narzędziem.

Młodszej kobiecie udało się uciec z domu i wezwać pomocy w pobliskim sklepie. Dwaj klienci sklepu próbowali zatrzymać napastnika, jednak ten użył wobec nich gazu, po czym wsiadł do samochodu i odjechał. 64-latek wrócił do swojego domu, gdzie najprawdopodobniej popełnił samobójstwo. Odnalezione ciało mężczyzny decyzją prokuratora zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

62-latka z raną dłoni oraz 84-letnia kobieta z urazem głowy, zostały przewiezione do szpitala, gdzie pozostały na dalszym leczeniu.

Policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.

KWP/pb

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments