Reagował na przestępstwo i został pobity

Archiwum KPP Lubaczów

LUBACZÓW. Wzorowy obywatel próbował nie dopuścić do kierowania pojazdem przez nietrzeźwego i został dotkliwie pobity przez kierowcę i pasażera samochodu. Sprawcy pobicia trzeźwieją w lubaczowskiej komendzie i dzisiaj usłyszą zarzuty.

W środę po południu policjanci z Cieszanowa otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że dwaj nietrzeźwi mężczyźni pobili mieszkańca Lubaczowa. Interweniujący funkcjonariusze ustalili, że areną chuligańskich wybryków był parking przy miejscowych delikatesach. 55-letni mieszkaniec Lubaczowa widząc jadącego po parkingu fiata punto, a w nim wyraźnie nietrzeźwego kierowcę, usiłował nie dopuścić do jego dalszej jazdy. Otworzył drzwi i próbował wyjąć kluczyki ze stacyjki podczas jazdy, lecz zakończyło się to niepowodzeniem. Oburzony kierowca zatrzymał pojazd i wraz z pasażerem wysiedli z samochodu i na oczach świadków dotkliwie pobili interweniującego  mężczyznę.

Szybkie i skuteczne działania ze strony policjantów pozwoliły na zatrzymanie obu sprawców. Badania alkomatem wykazały, że mają oni we krwi po około 2 promile. Sprawcy, 20 i 27-letni mieszkańcy Nowego Sioła (gmina Cieszanów) zostali zatrzymani i doprowadzeni do Komendy w Lubaczowie. Dzisiaj usłyszą zarzuty pobicia i kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości.
KWP/pb

do “Reagował na przestępstwo i został pobity”

  1. anonim

    Kierowcy z tych okolic prowadzą tak samo fatalnie po pijaku jak i na tzreźwo !

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.