Rebellion Tour w „Wytwórni”

rebellion tour plakatRZESZÓW. Po 3 latach przerwy czołowi reprezentanci krajowego black death metalu wystąpią na trasie koncertowej w Polsce!

Trzecia edycja Rebellion Tour odbędzie się w listopadzie i odwiedzi 10 miast, w tym Rzeszów, gdzie zawitają do rzeszowskiego klubu Wytwórnia. Podczas trasy Hate promować będą ich najnowszy album „Solarflesh”, który miał premierę na początku tego roku za pośrednictwem austriackiej wytwórni Napalm Records.Oprócz Hate na trasie zobaczyć będzie można reprezentantów nowoczesnego death metalu – Vedonist.

Zespół promuje ich świeżo wydany album „A Clockwork Chaos” (Witching Hour Production). Drugim supportem będzie warszawska ekipa Pyorrhoea, która powraca na scenę po kilku latach milczenia.Banisher to założony w 2005 roku w Rzeszowie zespół wykonujący techniczny death metal. Podczas trasy zespół będzie promował swój drugi pełnometrażowy album zatytułowany „Scarcity”. Gnida to zaś bezkompromisowy brutal death/grind’owy band, cechujący się krótkimi formami ze specyficznym groove, podanym w iście rakietowych tempach. Zespół, który ma na koncie m.in. występ podczas tegorocznej edycji Wacken Open Air, zaprezentuje na żywo swoje pierwsze wydawnictwo ‚S.Y.F.’ oraz kilka przedpremierowych kompozycji z nadchodzącego krążka.

Otwarcie: 18.

Koncert: 18.30

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments