Redakcja

Super Nowości

ul.Podwisłocze 46

35-309 Rzeszów
skr. Poczt. 404

Sekretariat

tel. 17 747 08 80, 17 747 08 70, fax 17 747 08 34

e-mail: sekretariat@supernowosci24.pl

Redakcja w Rzeszowie
Krzysztof Kuchta,
Redaktor naczelny

tel. 17 852 55 55
kkuchta@supernowosci24.pl
Sekretarz redakcji
Beata Sander,
sekretarz redakcji

tel. 17 747 08 36
bsander@supernowosci24.pl
Wydawcy

Mariusz Włoch,
redaktor prowadzący

tel. 17 747 08 04
mwloch@supernowosci24.pl
Katarzyna Szczyrek,
redaktor prowadzący

tel. 17 747 08 38
kszczyrek@supernowosci24.pl
Grzegorz Anton,
redaktor prowadzący

tel. 17 747 08 01
ganton@supernowosci24.pl
Dział informacji
Mariusz Włoch,
szef działu informacji

tel. 17 747 08 04
mwloch@supernowosci24.pl
Anna Moraniec,
dziennikarz

tel. 17 747 08 44
amoraniec@supernowosci24.pl
Grzegorz Anton,
dziennikarz

tel. 17 747 08 01
ganton@supernowosci24.pl
Mariusz Andres,
dziennikarz

tel. 17 747 08 03
mandres@supernowosci24.pl
Katarzyna Szczyrek,
dziennikarz

tel. 17 747 08 38
kszczyrek@supernowosci24.pl
Piotr Samolewicz,
dziennikarz

tel. 17 747 08 41
piotr.samolewicz@gmail.com
Blanka Szlachcińska,
dziennikarz

tel.17 747 08 43
bszlachcinska@interia.pl
Marcin Żminkowski,
dziennikarz

tel. 17 747 08 50
mzminkowski@supernowosci24.pl
Agata Flak,
dziennikarz

tel. 17 747 08 42
aflak@supernowosci24.pl
Dębica
Artur Getler,
dziennikarz

agetler@supernowosci24.pl
Krosno
Wioletta Zuzak,
dziennikarz

tel. 13 432 47 76
wzuzak@onet.eu
Przemyśl
Monika Kamińska,
dziennikarz

tel. 16 678 40 13
monika.kaminska1972@gmail.com
Tarnobrzeg
Małgorzata Rokoszewska,
dziennikarz

tel. 15 823 47 82
rokoszewska@gmail.com
Stalowa Wola
Jerzy Mielniczuk,
dziennikarz

tel. 15 842 15 90
jurek.mielniczuk@wp.pl
Mielec, Kolbuszowa
Paweł Galek,
dziennikarz

tel. 17 227 51 99
pgalek@o2.pl
Dział publicystyki
Beata Sander,
szef działu publicystyki

tel. 17 747 08 36
bsander@supernowosci24.pl
Dział kultury, rozrywki, rozmaitości
Aneta Jamroży,
szef działu kultury

tel. 17 747 08 51
ajamrozy@supernowosci24.pl
Dział konsumencki
Halina Kossak,
dziennikarz

tel. 17 747 08 49
halina.kossak@supernowosci24.pl
Dział sportowy
Tomasz Szeliga,
kierownik działu

tel. 17 747 08 26
tszeliga@supernowosci24.pl
Marcin Jeżowski,
dziennikarz

tel. 17 747 08 27
mj81@interia.pl
Rafał Myśliwiec,
dziennikarz

tel. 17 747 09 29
rmysliw@supernowosci24.pl
Dział foto
Paweł Bialic,
fotoreporter

tel. 17 747 08 42
p.bialic@g.pl
Wit Hadło,
fotoreporter

tel. 17 747 08 45
wit.foto@wp.pl
Bogdan Myśliwiec,
fotoreporter

tel. 15 823 47 82
bobmys@wp.pl
Dział online
Tomasz Czarnota,

tel. 17 747 08 02
tczarnota@supernowosci24.pl
Skład komputerowy
Alicja Pasternak
kierownik składu
apasternak@supernowosci24.pl
tel. 17 747 08 32

Redaktorzy techniczni:
Alicja Pasternak, Aneta Miśta, Magdalena Litwin, Radosław Pasternak, Tomasz Pomykała, Dariusz Szwed
Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.