Resovia już nie szuka dużych nazwisk

II LIGA. W sobotę trener Resovii Wojciech Borecki zamierza wstępnie określić, których z testowanych graczy, chce mieć na stałe w swojej drużynie. Docelowo kadra pierwszego zespołu ma liczyć 20 graczy z pola.

- Podsumowaliśmy już z naszym szkoleniowcem zgrupowanie w Bielsku Białej. Trener jest zadowolony z zestawu piłkarzy, jaki ma do dyspozycji i raczej nie będziemy już szukali graczy z tzw. głośnymi nazwiskami. Jeśli zaś chodzi o tych, którzy aspirują by podpisać z nami kontrakty, to pierwsze decyzje sztab szkoleniowy podejmie, jak zobaczy tych zawodników w meczach sparingowych. Najbliższy rozegramy już w najbliższą sobotę z Górnikiem Łęczna. – powiedział prezes sekcji piłkarskiej Adam Sadecki.

Coraz mniej prawdopodobne wydaje się, by w tym okienku transferowym, na Wyspiańskiego trafili Rafał Zawiślan (Sandecja Nowy Sącz) i Marcin Juszkiewicz (Concordia Piotrków Trybunalski). – Zawiślan zgodnie z naszymi przewidywaniami nie załapał się do kadry Sandecji, ale obecnie unika z nami kontaktu i nie odbiera telefonu. Sprawę Juszkiewicza pilotuje osobiście jeden z naszych działaczy, na razie nie ma jednak przełomu w negocjacjach z Concordią. – dodał nasz rozmówca.

p

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.