Rewolucyjny system WEE w Rzeszowie

Fot. Mat. prasowe

Fot. Mat. prasowe

Na to czekali wszyscy. Pieniądze zamiast punktów

Studenci Uniwersytetu Rzeszowskiego podjęli współpracę z międzynarodowym koncernem WEE. Firma uruchomiła program WEE Student w Rzeszowie jako pierwszym mieście nie tylko w Polsce, ale i Europie. Program skierowany jest oczywiście do każdego konsumenta.

W Rzeszowie uruchomionych zostało kilkaset punktów z rożnych branż, gdzie klient otrzymuje zwrot pieniędzy po każdych zakupach. Koniec ze zbieraniem punktów i wymianą na nagrody. Rewolucyjne rozwiązanie daje możliwość korzystania z tysięcy punktów w Europie, a docelowo globalnie tylko za pomocą jednej aplikacji lub jednej karty. Niektóre punkty rozdają również własne karty WEE. O karty należy pytać bezpośrednio w punktach oznaczonych czerwonym logo WEE. Pieniądze zamiast punktów to domena firmy, bo faktycznie w programie klient otrzymuje zwrot gotówki na swoją aplikację lub kartę, którą – po uzbieraniu wystarczającej kwoty – może zapłacić w dowolnym punkcie WEE na świecie, lub wypłacić sobie pieniądze na konto.

Obecnie, aby pobrać aplikację i korzystać ze zniżek oraz brać udział w przyszłych licznych konkursach, należy wejść na stronę weegrywaj.pl, przystąpić do programu, następnie pobrać bezpłatną aplikację i zalogować się wcześniej podanymi danymi. Udział w projekcie WEE Student możliwy jest tylko poprzez rejestrację przez stronę weegrywaj.pl. Program skierowany jest jednak do wszystkich i każdy może całkowicie za darmo przystąpić do programu i korzystać ze wszelkich udogodnień i konkursów z ciekawymi nagrodami. Posiadając aplikację lub kartę, można korzystać z niej nie tylko w Rzeszowie, ale też w innych miastach Polski. Projektem zainteresowały się organizacje turystyczne w Polsce, samorządy lokalne oraz tysiące przedsiębiorców. Co ciekawe, klient ma możliwość nie tylko zakupu w sklepach lokalnych, ale również kilkudziesięciu internetowych. Firma szykuje rewolucyjne rozwiązanie płatności mobilnych telefonem.

Na nagrody w rzeszowskim projekcie przewidziano liczne niespodzianki na różnego rodzaju usługi nie tylko w Rzeszowie, ale i Krynicy-Zdroju, o których sukcesywnie będziemy informować na łamach Super Nowości już w najbliższy piątek i na stronie weegrywaj.pl. Już dzisiaj można zacząć – na weegrywaj.pl znajdziecie wszystkie niezbędne informacje dotyczące systemu WEE i korzyści, a sama rejestracja jest bardzo prosta. O nagrodach i zasadach wkrótce można będzie przeczytać na stronie weegrywaj.pl, o czym poinformujemy w najbliższy piątek na łamach Super Nowości.

Wobec idących zmian w prawie dotyczących obowiązku posiadania przez każdego przedsiębiorcę co najmniej jednej opcji płatniczej w formie elektronicznej – WEE daje idealne rozwiązania – dodaje dr Michał Ura.

WEE to nie tylko cashback dla Klientów, WEE to rewolucyjny produkt marketingowy, skierowany do wszystkich przedsiębiorców bez względu na rodzaj prowadzonej działalności, jej wielkość i przede wszystkim dopasowany do indywidualnych potrzeb przy wręcz minimalnych nakładach. Wkrótce naprawdę WEE zdominuje rynek – mówi national director dr Michał Ura.

Zainteresowanych przedsiębiorców zapraszamy do kontaktu: bok@4wee.pl

wee-logo_groß-300x230

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.