Robi karierę dla taty

Gwiazda pop, Lady Gaga, nie śpiewa tylko dla sławy i pieniędzy. Piosenkarka twierdzi, że bardziej od popularności, zależy jej na uznaniu i szacunku ze strony swojego ojca, Josepha Germanotty.

Najnowszy album Lady Gagi, “Born This Way”, osiągnął pierwsze miejsce pod względem sprzedaży w ponad 20 krajach. Mimo to, 25-letnia artystka twierdzi, że to nie sława i pieniądze są dla niej inspiracją do robienia kariery. Jak zdradza gwiazda, jedną z jej największych motywacji jest jej ojciec i wsparcie z jego strony.

- Choć chcę, aby cały świat był szczęśliwy, to tak naprawdę najbardziej zależy mi na tym, aby dać powody do dumy mojemu tacie – oznajmiła piosenkarka. Gwiazda króluje obecnie na listach przebojów z nowym singlem “Edge of Glory”.

Piosenkarka opowiedziała także o reakcji najbliższej rodziny na jej ekstrawagancki styl sceniczny.- Byli trochę zmartwieni, trochę zakłopotani. Pogodzenie się z tym zajęło im trochę czasu. Byłam bardzo cierpliwa w stosunku do nich, a oni do mnie – wyjaśniła Lady Gaga. – Najwspanialszą cechą mojej rodziny jest to, że jest twarda jak skała – dodała.

PAP, tz

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.