Rolniku strzeż się oszusta!

Tak wygląda prawdziwe logo ARiMR.

PODKARPACIE. Dyrektor podkarpackiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Marek Ordyczyński, ostrzega rolników z Podkarpacia, którzy  zamierzają ubiegać się o dopłaty bezpośrednie na 2013r., że mogą paść ofiarą oszustwa!

Należy strzec się pisma z informacją o konieczności wpłaty kwoty 246 zł na konto ARMiR (tu oszust się pomylił, bowiem prawdziwy skrót Agencji to ARiMR). Kwota ta ma rzekomo umożliwić ubieganie się o dopłatę. – Nie ma potrzeby, by ktokolwiek z rolników ubiegających się o dopłatę, przekazywał komukolwiek pieniądze, powiedział Ordyczyński.

– To oszustwo! Ktoś podszywa się pod Agencję – dodał. Pismo na szczęście opatrzone jest fałszywym logo. Nieprawidłowy jest też adres podany na blankiecie wpłat.

niemasz

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Ambroży Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ambroży
Gość
Ambroży

Nie AR i MR jako instytucja jest oszustem , tylko powinowaci Piechocińskiego, Pawlaka ,Żelichowskiego J.Burego stanowi sitwę zarządzającą tymi sprawami wsi i rolnictwa. A pamiętać należy w tej grupie o takich jak Serafin, Śmietanko , czy piastujący dziś mandat MR Kalęmba.