Ronaldo poślubi rosyjską modelkę

Portugalski piłkarz Cristiano Ronaldo ożeni się z rosyjską modelką Iriną Szajk, z którą tworzy parę od ponad roku. – Rozpoczęto już pierwsze przygotowania do ślubu – ujawnił lizboński dziennik “Correio da Manha”.

Według gazety, ostateczna decyzja o ślubie zapadła na początku sierpnia podczas urlopu, który gwiazdor Realu Madryt i jego narzeczona spędzili na wynajętej na tydzień za 100 tys. euro, hiszpańskiej wyspie Tagomago.

O ślubie, który zaplanowano na czerwiec 2012 r., Ronaldo poinformował już najbliższą rodzinę oraz niektórych przyjaciół. Matka portugalskiego piłkarza oraz jego dwie siostry rozpoczęły pierwsze przygotowania do uroczystości. Zaślubiny odbędą się na Maderze, rodzinnej wyspie gwiazdora.

Według portugalskiej prasy, ślub 26-letniego Ronaldo i o dwa lata młodszej Szajk będzie jednym z najbardziej medialnych wydarzeń przyszłego roku w Portugalii.

Szajk jest kolejną narzeczoną-modelką na długiej liście dziewczyn Ronaldo. W ciągu ostatnich 3 lat jego sympatiami były m.in.: Merche Romero, Paris Hilton oraz Nereida Gallardo.

PAP, bez

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments