Rozkłady jazdy autobusów MPK będą pomarańczowe

Tak będą wyglądały nowe tabliczki z rozkładem jazdy autobusów MPK. Fot. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego wymieni jesienią wszystkie tabliczki z rozkładami jazdy na przystankach.

– Chcemy odróżnić kolorystycznie tabliczki MPK od tabliczek innych przewoźników. Będą więc pomarańczowe w nawiąaniu do nowej kolorystyki autobusów miejskich – mówi Łukasz Dziągwa, dyrektor ZTM. – Nowe tabliczki będą bardziej czytelne i wyraźne, o co prosili nasi pasażerowie.

ksz

do “Rozkłady jazdy autobusów MPK będą pomarańczowe”

 1. rzeszowiak

  w koncu beda okreslone przystanki po kolei, a nie tak jak te „nowe”, w ktorych wyszczegolnione byly tylko ulice przejazdu. ostatnio chcialem wytlumaczyc/pokazac jakiejs dziewczynie z zagranicy gdzie ma wysiasc, to nawet nie bylo jak, bo wymyslili se tabliczki z duzymi literami dla starszych pomijajac przy tym osoby spoza miasta badz kraju. czesto podrozuje i wiem ze takie wyszczegolnienie jest niezwykle wazne dla osob przyjezdnych

 2. Krzysiek

  A kiedy będą tabliczki z nazwami przystanków jak w Krakowie ? Bo nowy rozkład jest super ale co z tego jak nie wiadomo gdzie wysiadać jak ktoś nie zna Rzeszowa ? ZTM zróbcie coś z tym w końcu !

 3. clonx

  to jest ta rewolucja w transporcie miejskim za iles milionów;p

 4. dortero

  to będziemy mieli nową linię 25?

 5. prot

  Nareszcie, pomyśleli o dodaniu czasu przejazdów od przystanku do przystanku :D, będzie mozna łatwiej policzyć sobie czas trwania podróży. Oczywiście jestem świadomy opóźnień, no ale na to ZTM nie ma wpływu.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.