Rozłożył na części skradziony samochód

Fot. KMP

KROSNO. Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie tymczasowym mieszkaniec Mielca, zatrzymany przez policjantów w związku z kradzieżą seata ibizy na terenie Krosna. W miejscu zamieszkania podejrzanego, funkcjonariusze zabezpieczyli również poszukiwane auto oraz wiele wymontowanych z niego części.

Samochód skradziono w nocy z 28/29 marca br., z osiedlowego parkingu przy ul. Mickiewicza w Krośnie.
W ubiegły piątek, śledczy odnaleźli poszukiwany samochód na terenie prywatnej posesji w Mielcu. Niestety, seat został do tego czasu pozbawiony wielu części i podzespołów. Wymontowane zostały m.in. koła, drzwi, fotele, lampy, oraz niektóre elementy osprzętu silnika i karoserii. Część z tych przedmiotów została już sprzedana, ale większość odzyskano wraz z pojazdem. Zdekompletowany samochód został przewieziony do Krosna i zabezpieczony na policyjnym parkingu.
Pod zarzutem kradzieży auta, policjanci zatrzymali 28-letniego mieszkańca Mielca, u którego znajdował się seat. Mając na celu zabezpieczenie prawidłowego toku dalszego postępowania, na wniosek Policji i prokuratora, krośnieński sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.
Aktualnie trwa śledztwo, mające na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności przestępstwa oraz ustalenie ewentualnych wspólników 28-latka.
tc/KMP
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments