Rozpoczęła się zbiórka żywności

POLSKA, PODKARPACIE. Dziś rozpoczęła się „Wielkanocna Zbiórka Żywności” na rzecz osób znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej.

Najbardziej potrzebne są produkty o długim terminie ważności, np. ryż, mąka, makarony, cukier, olej, konserwy warzywne i mięsne. Na Podkarpaciu zbiórka przeprowadzona zostanie w 29 sklepach Tarnobrzega, Niska, Mielca, Stalowej Woli, Gorzyc oraz  Skopania. Zbiórka potrwa do jutra do godz. 18. Do przekazywania artykułów spożywczych będzie zachęcało około 600 wolontariuszy, którzy będą rozdawali ulotki informacyjne. Akcję organizuje Federacja Banków Żywności.

pad

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
P.K
P.K
9 lat temu

Od wspierania osób ubogich jest GOPS , MOPS. Obywatele już zapłacili na kazdego z ubogich, płacąc podatki. Jeśli pieniazki nie trafiły do ubogich w gotówce , lub w postaci ofert pracy, tzn. że kraj jest słabo kierowany. Czego przyczyną jest ze Prezes Rady Ministrów ma tylko mgr , i w najlepszym wypadku powinien pracować jako archiwista w IPN, a nie kierować krajem. W tym kraju Senatorowie i Posłowie , oraz armia urzędników roztrwoniła majątek Państwa. Przyczyną były układy , zobowiązania wyborcze. Pomoc z GOPSU, MOPSU trafia nie zawsze dla osób potrzebujacych. Przykład: żona byłego wójta Jawornika Polskiego , otrzymywała zasiłek… Czytaj więcej »

jag
jag
9 lat temu

Popieram wypowiedź „Mariana”. Wprawdzie serce się kraje i płakać się chce nad losem ludzi w tym kraju, którzy są w ciężkiej sytuacji z własnej, czy nie z własnej winy. Nie stać ich na utrzymanie, nie stać ich nas leczenie, lecz z drugiej strony szlag człowieka trafia, gdy od Narodu, w którym 60% ludzi żyje na granicy ubóstwa, wyciąga się ręce po pomoc. Nie można wyjść na ulicę, nie można otworzyć telewizora lub gazety, aby ktoś rzekomo w imieniu ubogich nie wyciągał rękę po pomoc materialną. To biedne społeczeństwo polskie ma wyręczać w obowiązkach wobec swoich obywateli kolejne ekipy rządzące, a… Czytaj więcej »

MARIAN
MARIAN
9 lat temu

GDZIE JEST RZĄD , CZY NIE WIDZI TEGO CZY UDAJĄ GŁUPA?, OTO CUDA RUDEGO tuska.ci co uwierzyli w te pełne szuflady ustaw i w zielona wyspę DZIĘKUJEMY WAM, A KRZYWY RYJ DALEJ OBIECUJE.