Rozpoczęto budowę szaletów na bulwarach

Ruszyły prace budowlane szaletów na bulwarach. Inwestycja pochłonie 630 tys. zł i będzie gotowa najpóźniej w czerwcu 2016 r. Fot. Wit Hadło

Ruszyły prace budowlane szaletów na bulwarach. Inwestycja pochłonie 630 tys. zł i będzie gotowa najpóźniej w czerwcu 2016 r. Fot. Wit Hadło

RZESZÓW. Po rocznym opóźnieniu ruszają pierwsze prace budowlane szaletów miejskich na bulwarach. Budynek o powierzchni 109 mkw. będzie miał instalację wodno-kanalizacyjną, węzeł cieplny, instalację elektryczną i odgromową.

Szalety powstaną za Zespołem Szkół Mechanicznych. Wewnątrz będzie znajdowało się 6 toalet, pokój dla matki z dzieckiem oraz dwa prysznice. Wśród wyposażenia takiego jak kosze na śmieci, dozowniki mydła, podajniki ręczników, pojawi się również kanapa ze sztucznej skóry i blat opuszczany do przewijania niemowląt.

Inwestycja pochłonie 630 tys. zł. Ratusz broni tej wysokiej kwota. – Cena spowodowana jest drogim przyłączeniem ciepłej wody, prądu i kanalizacji, a także wandaloodpornej armatury – tłumaczy Maciej Chłodnicki, rzecznik prasowy Urzędu Miasta.

Toalety na bulwarach powstaną najpóźniej w czerwcu 2016 roku.

af

do “Rozpoczęto budowę szaletów na bulwarach”

 1. Tomi

  Za te pieniądze można wybudować niezły dom. Kto będzie korzystał z prysznica w takim przybytku ?

  • Szach i mat prosiaku

   Każdy kto sie upoci na skateparku a nie będzie chciał brudny wracać mpk do domu. Ale pewnie pana smrodka co sie boi mydła takie argumenty nie przekonają?

 2. ROMAN

  Oczywiśie Pani babcia klozetowa może być z innej obcji nawet może mieć na wszystko inne poglądy
  Istotne jest tylko aby pilnowała i prawidłowo obsługiwała cały obiekt – zgodnie z jego przeznaczeniem nie ?

  Czyli : kupka / siusiu i dalej na Lisią Górę co ?

 3. hijena

  szczyt rozrzutności w wydawaniu społecznych pieniędzy może byc w mieście imitacji.Żeby gówna spłukiwać ciepła wodą.Na to mogą wpaśc tylko rzeszowscy radni skupieni wokół Ferenca.Doprowadzenie wody i odprowadzenie ścieków powinien zapewnić prezes z wodoćiągów,ponieważ w przyszłości będzie tłukł kasę.

  • Tfuu

   Rozumiem że Twoja dziewczyna podciera sie liściem chrzanu w gęstwinie parkowej sosny i chcesz tego dla wszywtkich? Czy też dziewczyna ma na imie Roman?

  • fuuuuj

   Rozumiem że Twoja dziewczyna podciera sie liściem chrzanu w gęstwinie parkowej sosny i chcesz tego dla wszywtkich? Czy też dziewczyna ma na imie Roman?

  • Jaćka

   hahaha co za typ, jak był problem z przetargiem to pisał o tym non stop ,a kiedy się wreszcie ruszyło to zmienił zdanie, nie podoba się to wypad z Rzeszowa ćwoku

  • Jankiel

   Ciepła woda służyć będzie do prysznica , czy to tak ciężko zrozumieć ??!!! No chyba że u siebie w stajni zimną się myjesz.

 4. kate

  liczę, że PiS obsadzi nowy obiekt swoimi ludźmi:)

  • hijena

   rozczaruję cię, stanowiska obsadza towarzysze ,ktorzy dostali łomot i nie dostali się do sejmu

  • mamnick

   Kaśka Jesteś przodownikiem pracy.Więc miejsce adekwatne do twojego imienia oraz kwalfikacji zawodowych.Katarzyna Babcia Klozetowa!

   • lysy.z.baldachówki

    Bedzie kibel? Boże, doczekali my. A na Lisiej Górze, obok wypożyczalni rowerów i placów zabaw co? Dalej strzelanie kupy po krzakach i toitojach?

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.