Rozprawa boksera ponownie odroczona

Fot. Wojciech Preisner

RZESZÓW. Znany rzeszowski bokser Dawid Kostecki pseudonim “Cygan” ponownie nie pojawił się na rozprawie przed sądem apelacyjnym w Rzeszowie.

Powód: błędnie odczytana data rozprawy przez obrońcę oskarżonego. Sędzia Stanisław Sielski wyraził zgodę na przesunięcie rozprawy na 10 maja 2012 roku.

“Cygan” został skazany przez sąd okręgowy na 2,5 roku więzienia za założenie i kierowanie grupą przestępczą, która czerpała korzyści z nierządu.

en

do “Rozprawa boksera ponownie odroczona”

 1. mozambik

  Jakie to podkarpackie ….

 2. kazik

  Kabaret w polskim wydaniu! Brawo dla rzeszowskich prawników-mecenas i sędzia.

 3. kazik

  Kabaret w polskim wydaniu!

 4. antos

  Ja się pytam dlaczego 2,5roku skoro kodeks karny przewiduje karę za kierowanie zorganizowaną grupą od 3lat??????????????????

 5. jaro

  Zbojkotować tego sutenera na tzw, walkach bokserskich i wtedy jako „zwykły człowiek” może wreszcie trafi tam, gdzie miejsce dla szubrawców, a działanie instytucji zwanej sądem przypomina przysłowie: Z jakim przystajesz takim się stajesz.

 6. wit

  O jak mi przykro. Wykształcony człowiek a daty mu się mylą !
  Ktoś w to wierzy !?

 7. Stefan

  Pawlak miał rację, „ze sprawiedliwością” w polskim sądzie nie wygra. Dwa granaty w świątecznym ubraniu jak znalazł. A swoją drogą widać jakie skutki są w ograniczaniu dostępu do zawodów prawniczych. Ci „starzy” bronieni przez korporacje nawwet czytać nie bardzo umieją. Może samorząd prawiczy wyciągnie jakieś wnioski w stosunku do tego analfabety co ośmiesza środowisko prawnicze? Chyba, że nie ma sprawy, bo wrona wronie oka nie wykole.

 8. BUDOWNICZY

  A WIECIE CZEMU ????????
  BO SEDZIA MA GRATIS w jego AGENCJACH !!!!!!!!
  TAK JAK FERENC !!!!!

 9. birkut

  wymiar „sprawiedliwości” pewno będzie robił jajecznicę i brakuje mu materiału

 10. Józef

  Proszę porównać ten skandal z procesem BREVIKA w Norwegii- tam podaje się nawet dzień wyroku!!

 11. ROMAN

  no a ekwiwalen za ten dzień to jak będzie rozliczony – byli- spotkali się i co kasę pobiorą czy nie pobiorą – czy z nowu do następnego posiedzenie na którym się okaże że ktoś ważny ma s …kę i znowu nowy termin

 12. adam

  jaj se robia a prezydent za tym stoi ot wszystko

  • adam

   To co się dzieje w prokuraturze i sądzie okręgowym w Rzeszowie to kompromitacja instytucji państwa.To dziwne że te instytucje nie zostały zreformowane i zweryfikowane.Nadal działają mafijne układy i korupcja.Gdy ktoś ukradnie baton w markecie to od razu wymierza się mu karę.Innym razem lokalni biznesmeni i oszuści kradną na potęgę Skarb Państwa i okradają pracowników a organy są bezradne i niemrawe. Może warto aby sprywatyzować prokuraturę bo ta instytucja jest poza prawem.Jak dojdzie do samosądów bo ludzie widzą i nóż się niektórym otwiera na to co się dzieje.tak dalej być nie może, bo ludzie sami wymierzać będą karę oszustom według prawa rzymskiego.Ukradłeś to utną ci rękę i już więcej kraś nie będziesz.Oko za oko, ząb za ząb może to radykalne ale da innym nauczkę.

 13. garda

  Jaja sobie robią a niezawisły sąd idzie na ustępstwa.Kompromitacja.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.