Rozwój Rzeszowa, czyli SLD

RZESZÓW. Działacze rzeszowskiej lewicy zdejmują maski.

Tak, jak pisaliśmy, pod nazwą komitetu Rozwój Rzeszowa wspierającego Tadeusza Ferenca i tworzącego klub w Radzie Miasta ukryła się rzeszowska lewica. Teraz gdy minęło tylko kilka miesięcy od wyborów, działacze SLD zdejmują maski. Wkrótce z klubu Rozwój Rzeszowa odejdzie kilku radnych tej partii, którzy założą własny klub.

Po szyldem Rozwoju Rzeszowa w wyborach samorządowych w 2006 i 2010 r. dwukrotnie zakamuflowali się działacze SLD. Komitet wspierający Tadeusza Ferenca ukrył w ten sposób swoje prawdziwe lewicowe oblicze.

Tydzień temu pisaliśmy o planach ucieczki z ratusza prezydenta Ferenca. Chociaż minęło zaledwie niecałe pół roku od wyborów samorządowych, już przejawia on zainteresowanie kandydowaniem do Senatu w jesiennych wyborach parlamentarnych. Widać, że chce zdezerterować z ratusza. A więc tak jak przewidzieliśmy, prezydent nie dotrwa do końca swojej czteroletniej kadencji.

Więcej w Super Nowościach.

Krzysztof Kuchta

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
tomek 27
tomek 27
9 lat temu

skończyłem studia 3 lata temu i co Bezrobocie w Rzeszowie. układy,układziki,znajomości, jeśli ich nie masz siedź na bezrobociu

kev
kev
9 lat temu

Rozwój na północy to zasługa Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego za prezesury Waldemara Pijara,a nie Ferenca! Ferenc nie przeprowadził ani jednej inwestycji! Wspiera tylko Podkulskiego i jego centra handlowe, które z inwestycjami nie mają nic wspólnego

komentator
komentator
9 lat temu

Mój drogi, zerknij na północ Rzeszowa. W szybkim tempie w strefach powstają kolejne zakłady pracy. Żeby nie było, też jestem przeciwnikiem Ferenca. Tak niestety jest, wyborcom się wciska, że idzie dużo inwestycji, nawet gdy się tak dzieje, tylko zapomina się powiedzieć o zadłużeniu miasta, a ludzie na to nie zwracają uwagi.

stoper
stoper
10 lat temu

Ciekawe kto odda te kilkaset milionow zlotych zadłuzenia kochani wyborcy naszego prezydenta? ponoc ponad 300 JUZ!!! kwiatki chodniki i kosmetyka miasta.a gdzie fabryki inwestorzy aby ludzie -mlodzi ludzie mogli pracowac?-MA LUDZI W DU.. BEZROBOCIE I BIDA AZ PISZCZY.bus pasy robi-kolejna chora inwestycja na zadluzenie miasta!