Rozwój Rzeszowa, czyli SLD

RZESZÓW. Działacze rzeszowskiej lewicy zdejmują maski.

Tak, jak pisaliśmy, pod nazwą komitetu Rozwój Rzeszowa wspierającego Tadeusza Ferenca i tworzącego klub w Radzie Miasta ukryła się rzeszowska lewica. Teraz gdy minęło tylko kilka miesięcy od wyborów, działacze SLD zdejmują maski. Wkrótce z klubu Rozwój Rzeszowa odejdzie kilku radnych tej partii, którzy założą własny klub.

Po szyldem Rozwoju Rzeszowa w wyborach samorządowych w 2006 i 2010 r. dwukrotnie zakamuflowali się działacze SLD. Komitet wspierający Tadeusza Ferenca ukrył w ten sposób swoje prawdziwe lewicowe oblicze.

Tydzień temu pisaliśmy o planach ucieczki z ratusza prezydenta Ferenca. Chociaż minęło zaledwie niecałe pół roku od wyborów samorządowych, już przejawia on zainteresowanie kandydowaniem do Senatu w jesiennych wyborach parlamentarnych. Widać, że chce zdezerterować z ratusza. A więc tak jak przewidzieliśmy, prezydent nie dotrwa do końca swojej czteroletniej kadencji.

Więcej w Super Nowościach.

Krzysztof Kuchta

do “Rozwój Rzeszowa, czyli SLD”

 1. tomek 27

  skończyłem studia 3 lata temu i co Bezrobocie w Rzeszowie. układy,układziki,znajomości, jeśli ich nie masz siedź na bezrobociu

 2. kev

  Rozwój na północy to zasługa Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego za prezesury Waldemara Pijara,a nie Ferenca! Ferenc nie przeprowadził ani jednej inwestycji! Wspiera tylko Podkulskiego i jego centra handlowe, które z inwestycjami nie mają nic wspólnego

 3. komentator

  Mój drogi, zerknij na północ Rzeszowa. W szybkim tempie w strefach powstają kolejne zakłady pracy. Żeby nie było, też jestem przeciwnikiem Ferenca. Tak niestety jest, wyborcom się wciska, że idzie dużo inwestycji, nawet gdy się tak dzieje, tylko zapomina się powiedzieć o zadłużeniu miasta, a ludzie na to nie zwracają uwagi.

 4. stoper

  Ciekawe kto odda te kilkaset milionow zlotych zadłuzenia kochani wyborcy naszego prezydenta? ponoc ponad 300 JUZ!!! kwiatki chodniki i kosmetyka miasta.a gdzie fabryki inwestorzy aby ludzie -mlodzi ludzie mogli pracowac?-MA LUDZI W DU.. BEZROBOCIE I BIDA AZ PISZCZY.bus pasy robi-kolejna chora inwestycja na zadluzenie miasta!

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.