Rozwścieczone bestie wgryzały się w jej ciało

Na ataki tych psów, w tym owczarka niemieckiego, skarżyli się mieszkańcy Przyborowa, miejscowości sąsiadującej ze Straszęcinem.

STRASZĘCIN. Młoda kobieta zaatakowana przez dwa agresywne owczarki niemieckie.

Istny horror przeżyła 22-letnia kobieta. Kiedy wysiadała z samochodu, aby zrobić zakupy w jednym ze sklepów w Straszęcinie, znienacka zaatakowały ją dwa agresywne owczarki niemieckie. Szarpiąc za ubranie, spowodowały jej upadek. Potem z obłędem w ślepiach zaczęły gryźć. Wydawało się, że dojdzie do strasznej tragedii.

Do zdarzenia doszło w środowe (14 bm.) popołudnie w okolicy niewielkiego sklepiku w Straszęcinie. Zakupy w nim postanowiła zrobić 22-letnia mieszkanka gminy Czarna. Kiedy wysiadła z samochodu rzuciły się na nią dwa owczarki niemieckie.

Zimna krew przechodniów

Psy przewróciły ją na ziemię, dotkliwie gryząc jej ramię i udo. Młoda kobieta miała szczęście, że zimną krew zachowali przechodnie, którzy odciągnęli ujadające bestie. – Działo się to w pobliżu ośrodka zdrowia. Dlatego poszkodowana mogła liczyć na natychmiastową pomoc – relacjonuje st. sierż. Alina Sujdak-Kostka z Komendy Powiatowej Policji w Dębicy.

Ustalono, że owczarki należą do 40-letniego mężczyzny, którego posesja znajduje się po sąsiedzku ze sklepem, w którym zakupy chciała zrobić młoda kobieta. – Z wyjaśnień tego pana wynika, że psy pilnują podwórka i w jakiś sposób wydostały się z posesji – zaznacza Alina Sujdak-Kostka

Jak psy wydostały się z posesji?

- One po prostu jakoś się z tej posesji wydostały. Być może przez jakąś lukę w siatce, może się podkopały, lub bramka była niedomknięta? – zastanawia się dębicka policjantka. – Jak zachowa się pogryziona 22-latka? Ludzie różnie w takich sytuacjach reagują. Jedni chcą jak najszybciej zapomnieć, inni dochodzą sprawiedliwości. Możliwe, że, oprócz obrażeń ciała, atak dwóch rozwścieczonych bestii spowodował u niej jakiś wstrząs psychiczny.

Paweł Galek

 

do “Rozwścieczone bestie wgryzały się w jej ciało”

 1. lol

  Tylko że na zdjęciu do artykułu pies po coś skacze i widać, że jest zadowolony. To nie atak. ;p

 2. xyz

  A na przeciwko tego właściciela jest szkoła podstawowa oraz gimnazjum. Strach pomyśleć gdyby te psy dopadły np. jakiegoś 7-latka.

 3. roman

  no to chyba wiadomo czyje były te psy -w takim Straszęcinie to chyba wszyscy się znają- i właściciel powinien już ponosić stosowne konsekwencje- z poważaniem.

  • steafan

   Oczywiście że wiadomo, niestety właściciel nie specjalnie przejął się tragedią, mało tego nawet nie pofatygował się by sprawdzić jak czuje się pokrzywdzona. Sprawa zajął się prokurator, wiec pozostało tylko liczyć na sprawiedliwość. – z poważaniem.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.