Ruscy znowu zszargali godność narodu polskiego

Wybrany przez nieporozumienie prezydent Bronisław Komorowski i rujnujący kraj premier Donald Tusk znowu dopuścili się aktu zaprzaństwa i zszargania godności narodu polskiego. Po tym, jak sąd państwa o nazwie Cypr skazał dwóch posłów Prawa i Sprawiedliwości na rujnującą ich portfele i życie osobiste karę finansową, polski prezydent, polski premier i polski minister spraw zagranicznych okazali absolutną bierność dla tego aktu agresji i bezczelności wobec naszego państwa i narodu, łamiąc równocześnie zasady współżycia międzynarodowego.

Poseł i rzecznik PiS, Adam Hofman, wykreował się przy tej okazji na wybitnego znawcę, wręcz luminarza prawa cypryjskiego, twierdząc autorytatywnie, że sąd cypryjski popełnił całą litanię błędów.

Posłowie PiS Karol Karski i Łukasz Zbonikowski , którzy zostali uznani przez cypryjski sąd winnymi dokonanej po pijanemu ułańskiej szarży na wózkach golfowych, które zdemolowali po wjechaniu w nie dającą się sforsować przeszkodę, są absolutnie niewinni. Oczywiście w mniemaniu własnym. Natychmiast po wykonaniu demolki poseł Karski twierdził, że nie mógł być pijany, bo brał antybiotyki. Ale już po dwóch dniach dotarły do niego sygnały, że mogła to być dokonana wobec posłów PiS prowokacja tajnych służb rosyjskich. Wiadomo – na Cyprze roi się od Rosjan, a jaki jest ich stosunek do prawdziwych Polaków spod znaku PiS, też wiadomo, tym bardziej to wiadomo po zamachu na samolot polskiego prezydenta, którym zdążał do Katynia.

Aby obronić posłów Karskiego i Zbonikowskiego przed szytą grubymi nićmi intrygą tajnych służb rosyjskich o sowieckim rodowodzie, których przedstawiciele przylecieli tam specjalnie wcześniej przed przybyciem posłów Karskiego i Zbonikowskiego, konieczne jest powołanie sejmowej komisji śledczej. Powinni jej przewodzić pospołu posłowie Antoni Macierewicz i Adam Hofman. Pierwszy z racji wyjątkowej wiedzy dotyczącej knowań rosyjskich tajnych służb przeciwko Polsce, drugi z racji rzadkiej u nas znajomości prawa cypryjskiego.

A jeśli posłowie Platformy Obywatelskiej sprzeciwią się powołaniu tej komisji, będzie to znak, że nie pragną poznać prawdy i są ulegli wobec agentów Putina i Miedwiediewa. Dowiodą tym samym, że mając pełnię władzy, sprawują ją wbrew żywotnym interesom narodu polskiego, pozwalając szargać jego honor na arenie międzynarodowej. I w imieniu wszystkich kierowców wszystkich wózków golfowych takiemu zaprzaństwu należy powiedzieć- dość!

Krzysztof Pipała

PS. A tak na poważnie – Rosjanom nie wierzę za grosz i nie mam złudzeń, że byliby zdolni dokonać zamachu na samolot z naszym prezydentem. Z pewnością potrafiliby też „wrobić” posłów PiS w dewastację wózków golfowych na Cyprze. Jest tylko jedno, ale za to zasadnicze pytanie – po co mieliby to robić?

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments