Rusłan w Jasionce

JASIONKA, RZESZÓW. Kolejny raz przyleciał do Rzeszowa jeden z największych samolotów świata, AN 124 „Rusłan”.

Powietrzny olbrzym wylądował o godz. 16. Według nieoficjalnych informacji odlot planowany jest na godz. 8 w sobotę. W nocy ma się odbyć załadunek dwóch śmigłowców Sokół wyprodukowanych w PZL Świdnik dla filipińskich sił zbrojnych.

Jest to już druga w tym roku wizyta wielkiego transportowca na rzeszowskim lotnisku. Pierwszą partię czterech filipińskich Sokołów zawiózł Rusłan w lutym tego roku. Ostatnie dwa, z ośmiu zamówionych śmigłowców, polecą na Filipiny wiosną przyszłego roku i wtedy będzie kolejna okazja do zobaczenia wielkiego samolotu w Jasionce.

kr

do “Rusłan w Jasionce”

  1. poolposition

    sikora w ten sposób chce przyciągnąć ludzi na lotnisko? tylko dziwnym trafem ani dyżurny portu,ani nawet na wieży nie wiedzą by jakiś rusłan się pojawił od czasu kiedy był kilka miesięcy temu. Z resztą lotnisko wczoraj od godziny 16:50 do dzisiejszego poranka było zamknięte ze względu na bardzo trudne warunki atmosferyczne. ludzie ocknijcie się sikora to człowiek umysłowo chory. Gada różne rzeczy a to ,że trwają rozmowy z przewoźnikami,że są już praktycznie na mecie ,ale jakoś nie widać efektów tychże rozmów. nie wiem po co komu taki psudorzecznik szef markietingu co wchodzi w szkodę lotniska.Linie lotnicze najpierw patrzą na parametry lotniska , potem na komunikację z /do portu. Jak jest w Jasionce każdy wie. Ploty jakie sieją miejscowi też pasuje puścić obok siebie . Popatrzcie także na fora lotnicze. Nigdzie nie ma info ,ani zdjęcia ,że AN124-100 w Jasionce był

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.