Rusza konkurs na logo Dni Tarnobrzega

Dni Tarnobrzega to największa plenerowa impreza w mieście. W tym roku jedną z gwiazd święta miasta ma być zespół Kult. Fot. Bogdan Myśliwiec

TARNOBRZEG. Już po raz czwarty prezydent Tarnobrzega ogłasza konkurs na opracowanie loga Dni Tarnobrzega. Na zwycięzcę, którego wybiorą internauci, czeka atrakcyjna nagroda finansowa w wysokości 1 000 zł.

– Chcemy zachęcić mieszkańców do wspólnej zabawy. W tym roku świętujemy 420. rocznicę nadania praw miejskich, więc logo może nawiązywać np. do dat 1593 i 2013. Zachęcam do zgłaszania swoich propozycji – mówi Norbert Mastalerz.

Prace konkursowe należy dostarczyć do Urzędu Miasta Tarnobrzega, w terminie do 2 kwietnia 2013 roku do godz. 15.30. Decyduje data wpłynięcia do Urzędu Miasta.

Wzorem ubiegłego roku, konkurs podzielono na dwa etapy. W pierwszym, komisja konkursowa wybierze do pięciu najlepszych, jej zdaniem, projektów. W drugim, zwycięzcę, na którego czeka nagroda w wysokości 1 000 zł, wybiorą internauci. Głosowanie internetowe prowadzone będzie od dnia 12 do 24 kwietnia 2013 r. na stronie www.tarnobrzeg.pl

Regulamin i kartę zgłoszeniową można znaleźć na stronie www.tarnobrzeg.pl

mrok

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o