Ruszają prace przy budowie fontanny multimedialnej

Teren na którym ma powstać kompleks fontann na czele z multimedialną (rejon. Al. Lubomirskich) został już ogrodzony. Fot. Wit Hadło

RZESZÓW. Teren na którym ma powstać kompleks fontann na czele z multimedialną (rejon. Al. Lubomirskich) został już ogrodzony.

Wkrótce zdemontowane zostaną urządzenia istniejącego tam placu zabaw. Następnie rozpoczną się prace ziemne, trzeba bowiem doprowadzić niezbędne do funkcjonowania instalacje. Realizacją tego przedsięwzięcia zajmie się firma Erbud, która wygrała przetarg.

Fontann ma być siedem, z czego pięć mniejszych, jedna okrągła o powierzchni 132 m. kw i multimedialna o powierzchni 128 m.kw z ekranem wodnym o długości 15 m. i wysokości 8 m, na którym będą się odbywały pokazy laserowe. Fontanny mają być gotowe najpóźniej pod koniec maja 2013 r.

ksz

do “Ruszają prace przy budowie fontanny multimedialnej”

 1. clonx

  ale co niektorzy na tym forum maja narobione w glowachD:

 2. normalny człek

  Od pewnego czasu obserwuję dziwne zachowanie „Ryszarda” T.Ferenca. A to linowa kolejka, a to okrągła kładka (może i okrągły dowód osobisty Pana Prezydenta). A teraz grająca fontanna. Ten facet jest chory na
  chore pomysły.Najważniejsze,że jego urzędasy dają zgodę na budowę galerii w pasie ruchu (niestety nawet
  gdyby chciano to wiaduktu i ulicy Marszałkowskiej już nie poszerzy się).Ponadto Pan Ferenc znalazł kolejnego „kumpla” o interesów.Jest nim niejaki Walas (ten od osiedla Zawiszy),też o dziwo Ryszard.Ten chce budować blok przy Al.Niepodległości wysoki na 10 pięter choć plan zagospodarowania przestrzennego mówi tylko o dwóch piętrach. Ale miłość do golfa Pana Prezydenta jest duża więc i Walas może robić co chce.

 3. clonx

  wybierzcie sobie cyprysia na prezydenta – wtedy zapewniam nic nie ruszy. co najwyzej kilka kosciolow przybedzie

 4. anty komuchy i rudzielce

  ten absurdalny projekt rusza wiec. c.d. kolejnych juz w drodze. Szkoda ze wciaz milczymy.

 5. clonx

  wreszcie zaczeli budowe

 6. orest

  i po co to komu w kraju gdzie emeryci przymierają głodem?

 7. olgierd

  A pomnika naszego „kochanego” prezydenta tam nie będzie ? Wielka szkoda dla przyszłych pokoleń, bo nie będą wiedziały kto im takie „cudo” i za jakie pieniądze wystawił.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.