Ryan Reynolds i Scarlett Johansson: Już po rozwodzie

Pół roku po wniesieniu przez aktora Ryana Reynoldsa pozwu o rozwód ze Scarlett Johansson, para przestała być małżeństwem. Orzeczenie sądu w Los Angeles zakończyło dwuletni związek hollywoodzkiej pary.

Para zaczęła się spotykać w 2007 r, a w maju 2008 r Johansson i Reynolds ogłosili zaręczyny. Pół roku później byli już małżeństwem.

Informacja o ich rozwodzie, którą ujawniono w grudniu 2010 r był dla mediów wielkim zaskoczeniem. Szczególnie, że wraz z ogłoszeniem separacji pary, media nie miały powodów, aby rozpisywać się o krępujących romansach, które wyjaśniłyby powody rozstania. „Nadal pozostajemy przyjaciółmi” – zapewniali zgodnie wówczas jeszcze małżonkowie.

W jednym z wywiadów Reynolds przyznał, że coś się zmieniło od chwili ślubu. Dziś gwiazdor zapewnia, że na razie nie chce się wiązać. – W tym względzie jestem trochę wyalienowany – mówi. – Nie sądzę, żebym ponownie chciał się ożenić, jednak takie decyzje zawsze ulegają zmianie – dodaje.

Na pytanie o przyczyny rozstania z Johansson, gwiazdor odpowiada krótko: – Media nigdy nie towarzyszyły naszemu małżeństwu i zdecydowanie nie będą towarzyszyć rozwodowi. Tak też się stało…

PAP, tz

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.